Evden Eve Nakliyat Çayırova Evden eve Nakliyat | Oruçoğlu Taşımacılık 0532 315 90 51

Blog

Çayırova Evden Eve Nakliyat

Sektörün liderliğini üstlenen Çayırova evden eve nakliyat firması, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Özellikle de tüm projelerde müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Firma Kocaeli’nın her ilçesine ve mahallesine anlık olarak araç tahsis etmektedir. Nakliye süresi maksimum 1 gün içerisinde tamamlanmakta ve uygulamalar sırasında eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Ev taşımacılığı, parça yük taşımacılığı ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ayrıca firma bünyesinde açık kasa veya kapalı kasa olmak üzere, çeşitli kamyon ve kamyonet modelleri bulunmaktadır. Firma, müşteri memnuniyetini sağlamak ve kurumsal bir hizmet verebilmek için tüm taşıtlarının K3 belgelerini eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Düzenli denetimlere tabi tutulan Çayırova nakliyat firması, kesinlikle komisyoncular üzerinden de sevkiyat düzenlememekte ve doğrudan müşteriler ile muhatap olmaktadır.

Ürün Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Çahyırova Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Çayırova nakliyat firması, işlem görmesi planlanan tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketlenen eşyalar son bir kontrolden geçirildikten sonra araçlara yüklenmektedir. Ayrıca eşyalara zarar gelmemesi için, ambalajlama çalışmaları özenle gerçekleştirilmektedir. Ekiplerimiz tüm uygulama alanlarında teknolojik cihazlardan yararlanmaktadır. Örneğin taşıma işlemleri asansör sistemleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hem eşya güvenliği, hem de yeni düzenin hızlı bir şekilde kurulması sağlanmaktadır. Ayrıca eşyalara herhangi bir zarar görmesi durumunda firmanın anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri devreye girmektedir. Yaşanan maddi kayıplar bu şirketler tarafından karşılanmakta ve müşterilere lanse edilmemektedir. Eşya güvenliğinin arttırılması için de yolculuk sırasında gerekli olan kontroller yapılmaktadır.

Çayırova evden eve nakliyat Araçları

Araçlarımız teknolojik birçok özelliğe sahiptir. Depolama alanları farklı olan bu araçlar, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinin profesyonel bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca kamyon ve tırlarda bulunan kasko ve sigortalar sayesinde, oluşan maddi hasarlar ürün sahiplerine yansıtılmamaktadır. Çayırova nakliyat firması, dar ve girilmesi güç olan sokaklar için asansörlü taşımacılık desteği de sunmaktadır. Bu destek sayesinde tüm yükler, insan gücü kullanılmadan pratik bir şekilde yüksek katlara çıkarılmaktadır.

Çayırova evden eve nakliyat Fiyatları

Taşımacılık maliyetleri, birçok bireyin gözünü korkutmaktadır. Özellikle de firmalar, müşterilerinden absürt fiyatlar talep etmekte ve aile bütçelerinin zorlanmasına neden olmaktadır. Çayırova evden eve nakliyat firması ise, tüm hizmetlerini makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Parça yükler ve ofis taşımacılığı projeleri başta olmak üzere tüm hizmetlerde de ekonomik yakıt tüketim özelliği bulunan araçlar kullanılmaktadır. Bu sayede maliyetler biraz daha düşürülmektedir. Sizde hemen Çayırova nakliyat ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca talep ettiğiniz adreslere de anlık olarak ekip çağırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat