Evden Eve Nakliyat Evden Eve Taşımacılık | Oruçoğlu | 0532 315 90 51

Blog

Evden Eve Taşımacılık

Evlerde bulunan eşyalar, farklı nedenlerden dolayı yer değiştirmektedir. Bu değişikliğin gerçekleştirilmesi içinde evden eve taşımacılık şirketlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Söz konusu şirketler, her türlü nakliyat projeleri için profesyonel bir destek sunmaktadır. Ayrıca firmaların hizmet bölgeleri de farklılık göstermektedir. Kimi firmalar, Türkiye geneline hizmet verirken, kimileri ise sadece bulundukları bölgeye yakın adreslere araç desteği sağlamaktadır. Ayrıca taşınma hizmetleri sırasında eşyaların zarar görmemesi içinde çeşitli önlemler alınmaktadır. Bilindiği üzere, yaşam alanlarında kullanılan mobilyalar, koltuk takımları ve dolaplar en ufak bir darbeye maruz kaldığı taktirde çizilmektedir. Bu durumun yaşanmaması için de paketleme başta olmak üzere birçok önlem alınmaktadır.

Güvenli Evden Eve Taşımacılık

Taşınması planlanan eşyalar, kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketleme işlemleri sayesinde projenin güvenliği de maksimum bir seviyeye getirilmektedir. Özellikle de eşya taşıma firmaları, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçlarla hizmet vermektedir. Tır ve kamyon gibi araçlarda bulunan teknik donanımlar sayesinde de taşıma güvenliği arttırılmaktadır. Yüksek katlarda olan daireler için ise asansörlü nakliyat desteği sunulmaktadır. Asansör sistemleri, paketlerin insan gücüne ihtiyaç duyulmadan yaşam alanlarına çıkarılmasını sağlamaktadır. hizmetleri, ofis, kurumsal yükler ve parça yükler için de profesyonel bir şekilde verilmektedir. Her projeye özel araçlar tahsis edilmektedir. Ayrıca firma ekipleri, kaliteli bir hizmet verebilmekte ve uygulama noktasında sorun yaşamamak için eşyaları önceden incelemektedir.

Nakliyat İşlemleri Nasıl Tamamlanır?

Nakliyat işlemleri, firma ekiplerinin adreslere gelmesi ile başlamaktadır. Bu ekipler, tüm eşyaları özenle paketlemekte ve araçlara yüklenmektedir. Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar, yine nakliye ekipleri tarafından montaj edilmektedir. Böylece nakliyat süreci tamamlanmaktadır. Ancak bu süreçte yanlış yapılan işlemlerden dolayı eşyalar zarara uğramakta ve projenin zamanında teslim edilmesi zorlaşmaktadır. Müşterilerde evden eve taşımacılık firması tercihlerinde hassasiyet göstermektedir. Özellikle de şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde rutin problemler yaşanmaktadır. Yolculuk mesafesinin uzun olması, ürün güvenliğinin sağlanması noktasında daha çok önlem alınmasını gerektirmektedir. Örneğin yükleme işlemleri sırasında eşyaların fiziksel özelliklerine önem verilmelidir.

Nakliyat Fiyatları Nasıl Değişir?

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık maliyetleri, her firmanın sunmuş olduğu hizmet kalitesine göre farklılık göstermektedir. Yine eşya sayısı ve tonajı da maliyetleri yakından ilgilendirmektedir. Ancak pek çok firma müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. 1+1 ve 2+1 bir gibi dairelerin taşınması için talep edilen tutarlar, tercih edilen araç modeline göre de farklılık göstermektedir. Eşyaların paketlenmesi veya asansör sistemleri ile yeni adreslere nakil edilmesi için de ekstra ücretler talep edilebilmektedir. Evden eve taşımacılık firmaları ise, müşterilerinin eşyalarını veya yüklerini inceledikten sonra bir fiyat listesi hazırlamaktadır. Ayrıca ofis, kurumsal yük ve parça yük nakliyesi gibi projeler için de farklı fiyatlar ön plana çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat