Evden Eve Nakliyat Güvenle Evden Eve Taşınmak » Evden Eve Nakliyat

Blog

Güvenle Evden Eve Taşınmak

Evden eve taşınmam gerektiğinde daha ilk günlerden stres tepkileri vermeye başladım. Yerleşeceğim küçücük lojman dairesini gördüğüm zaman, eskiye dair fazla bir eşyayı alamayacağını anladığımda oldukça üzülmüştüm.
Taşınma işlemlerinin daha ilk günlerinde ‘bu  eşyaları ne yapacağım’ ile başlayan  sorularım, ‘bu kadar eşyayı nasıl taşıyacağım’, ‘ne zaman taşınacağım’ gibi sorularla devam etti. Amatör taşıma firmaları ile işini görüp pişmanlık yaşamış, eşya kaybetmiş, üstüne çıkan masraflarla maliyeti beklediğinin çok üstünde getirmiş arkadaşlarıma kulak asıp, evden eve nakliye işimi deneyimli bir firma ile çözmeye karar verdim.

Evden eve nakliye firması ararken, bu piyasanın bir hayli büyüdüğünü, bu sebeple çok farklı firmalar arasında işi profesyonellik düzeyine çıkartmamış olanların varlığını da fark ettim.

Nakliye işimi çözmesi için anlaştığım firmamı seçme nedenlerimin en başında benimle kurdukları olumlu iletişim dili geldi. Bir önceki firma ile konuşurken, vermeye çalıştıkları abartılı güvence dikkatimi çekmişti. Mobilyalarda en ufak bir çizik için bile sigorta antlaşması yaptığını söyleyen bunun yanında eski ya da yeni mekanım hakkında bilgi almak yerine, sürekli firma güvencesi vermeye çalışan bir firmaya güvenemeyeceğimi anladım. Bir sonraki görüşmemde, seçtiğim firmanın aşırı güvenceden uzak, dürüst ve pozitif bir dil kullandığını, bunun yanında profesyonel bazda beni yönlendirdiğini, ayrıca mekanlar hakkında bilgi alarak, bu bilgiler ışığında ücret teklif ettiğini fark ettim.

Evden eve nakliye firmam aracılığı ile güvenle evden eve taşınacağımı, firmamın taşıma sektöründe en son teknolojileri kullandığını ayrıca ambalajlama sisteminde en yeni ve gelişmiş malzemeleri seçtiğini öğrendiğimde tahmin etmiştim. Firmam beni yanıltmadı. Paketleme işleminden, demontaja ve yeni evin yerleştirilmesinden montaj işlemlerine ayrıca beyaz eşyalarımın taşınırken gösterilen özene hiçbir diyeceğim yok…

Taşınma işlemleri öncesinde hazırlık planım, taşınma gününün ve saatinin ayarlanması ayrıca bu saatlerin belirlenmesinde kamyonların trafik yasak saatlerine uyulması, taşınma işleminin dışında kalacak eşyaların elden çıkarılması gibi incelik isteyen konularda firmamın rehberliği ile işin üstesinden kolayca geldim.

Güvenle evden eve taşınmak, biraz daha az para vereyim derdi ile amatör firmalara ya da bilindik geleneksel yöntemlere bırakılacak iş değil. Yeni evinizde taşınma stresini fazla yaşamamış olarak, gönül rahatlığı ile sırtınıza yaslanmak istiyorsanız evden eve nakliyat işiniz için kesinlikle iyi bir firma ile anlaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara