Telefon

444 4 165

Whatsapp &Cep

0532 315 90 51

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Özellikle nüfusun ve sanayinin yoğun olduğu İstanbul gibi bölgelerde nakliyat hizmetlerine büyük ihtiyaç bulunmaktadır. Bizde Oruçoğlu Nakliyat firması olarak bu ihtiyacı karşılama noktasında faaliyetlerimizi sürdüyoruz. Profesyonel iş anlayışımız ve müşteri odaklı prensiplerimizle Maltepe Nakliyat bölgesinde ihtiyaçlarınız firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Nakliye hizmetlerine olan taleplerin büyük çoğunluğu evden eve taşımacılık noktasında toplanmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı insanlar kiracı oldukları evlerinden taşımak durumunda kalmaktadır. Bu sebepten en hassas ve dikkat isteyen işlerin başında ev taşımacılığı gelmektedir.

Ev taşımacılığı konusunda bütün ezberleri bozuyor ve Oruçoğlu Nakliyat firması olarak yeni ve de modern yöntemlerle eşyalarınızı taşıyoruz. Firmamızın kurumsal yapısı sayesinde büyük bir potansiyele ulaştık. Başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin her yerine geniş araç filomuzla hizmet sağlayabiliyoruz. Geniş ve uzman personel kadrolarımızla Maltepe Nakliyat bölgesinde ihtiyaçlarınız hızlı, kaliteli ve ekonomik bir şekilde yerine getirilmektedir.

Daha önce ev taşıma hizmeti almış olabilir ve kötü anılarla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Tüm bu anılarınızı bir kenara bırakarak bizi tercih edebilirsiniz. Ev taşımacılığının yanında ofis, depo, fabrika, mağaza gibi mekanları dilediğiniz yere sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. İhtiyaç durumunda asansörlü taşımacılık olanağı firmamızda mevcuttur.

Her türlü nakliye öncesinde ücretsiz bir şekilde sağladığımız ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetle eşyaların miktarı, cinsi ve hacmi belirlenmektedir. Eşyalar için yeterli olacak araç organizasyonu, ambalaj malzemeleri ve nitelikli eleman temini bu süreçte tamamlanmaktadır.
Planlama sizin programınıza uygun bir şekilde yapılacaktır. Çünkü, Oruçoğlu Nakliyat firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır. Size uygun gün ve saatte adresinizde hazır oluyor ve Maltepe Nakliyat ihtiyaçlarınız için çalışmalara başlıyoruz. Bu aşamada ilk olarak eşyalarınızı ambalajlanabilir hale getiriyoruz. Daha sonra özenle ambalajlama işlemleri yapılmaktadır. Son aşamada eşyaların araçlara yüklenmesi ve sigortalı bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılması gelecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*