Evden Eve Nakliyat Mecidiyeköy Ev Eşyası Depo Kiralama » Evden Eve Nakliyat

Blog

Mecidiyeköy Ev Eşyası Depo Kiralama

Ev eşyaları için depo kiralama hizmeti, evlerdeki fazla eşyaların muhafaza edilmesi için verilen bir hizmettir. Bazen farklı ihtiyaçlara yönelik olarak fazla eşyaların saklanmasına gerek duyulabilir. Tdilat işleri, ev yenileme ve taşınma gibi durumlarda, evlerdeki fazlalık eşyaların saklanması için depo kiralama hizmeti kolaylık sağlamaktadır.

Mecidiyeköy ev eşyası depo kiralama hizmeti,

sigortalı, hijyenik ve özenli olarak verilen bir hizmettir. Hizmet içeriği ise şöyledir:

Mecidiyeköy ev eşyası depo kiralama, fazla eşyalarını saklamak isteyen kişinin hizmet talebiyle başlar. Talebi alan firma, kişiyle tekrar iletişime geçer. Depo kiralama hizmetine dahil olacak eşyaların keşifi için, firma bünyesinden bir eksper gönderilir. Eksper, kişiye hizmet kapsamı, şartları ve fiyatlar hakkında bilgiler verir. Eğer taraflar her konuda anlaşırsa, eşyaların tespiti yapılır. Depo kiralama sürecinin ilk ve en önemli aşaması eşya tespitidir. Tespit doğrultusunda, gerekli malzeme ve gereken sayıda personel, paketleme işlemini gerçekleştirmek üzere adrese gelir. İşinde uzman personeller tarafından planlı bir şekilde gerçekleştirilen paketleme işlemi sonrasında, firmanın geniş araç filosu içerisinden en uygun araç taşıma için gönderilir. Eşyalar olası bir karışıklığın önlenmesi için tek tek kontrol edilip listelendikten sonra araca yüklenir ve depoya götürülür.

-Depoya getirilen eşyalar, tek kişiye ait özel bölüme sırasıyla yerleştirilir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra sandıklar kapatılır ve kilitlenir. Anahtar da kişinin kendisine teslim edilerek, saklama süresi boyunca eşyalar garanti altına alınmış olur. Mecidiyeköy ev eşyası depo kiralama hizmeti boyunca saklanan eşyalar, akla gelebilecek her riske karşı profesyonel olarak korunmaktadır.

-Depo kiralama hizmeti en az bir aydan başlamakta ve istenilen süre kadar devam etmektedir. Ücretler ise aylık olarak ödenmektedir. Evlerde kalabalık eden, ancak gerektiğinde lazım olabilecek eşyalar için depo kiralama hizmeti almak birçok yönden avantajlıdır. Eşyalar hem güvenle saklanmakta hem de istenilen zamanda geri alınabilmektedir.

Eşyaların saklanacağı depolar, birçok yönden koruma altındadır. Hırsızlık, su baskını, rutbet-nem ve haşereler gibi, eşyalara zarar verebilecek birçok etken bulunmaktadır. Depolar bütün bu zararlı etkenlere karşı özel cihazlarla korunmaktadır. Mecidiyeköy ev eşyası depo kiralama, yüksek kalitede ve sorunsuz bir şekilde verilen bir hizmettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat