Evden Eve Nakliyat Ofis Eşyası Taşıma ve Depolama | Oruçoğlu Nakliye | 0532 315 90 51

Blog

Ofis Eşyası Taşıma Ve Depolama

Ofis eşyası taşıma ve depolama, evden eve nakliyat işinde olduğu gibi, profesyonellik isteyen bir iştir.  Ofis taşımacılığı için anlaşılan firma, müşterilerine öncelikle, eksper hizmeti sağlamaktadır. Eksper hizmeti, taşınma işinin yöntem ve süresini belirlediği için, en önemli hizmettir. Bazı inceleme ve tespitlerin yapıldığı eksper hizmetinden sonra, paketleme aşamasına geçilir.

Ofis Taşıma Ve Eşya Depolama

Ofis eşyası taşıma ve depolama, diğer nakliyat işlerinden daha fazla özen istemektedir. Çünkü ofisler, yasal evrak, sözleşme veya bazı önemli dosyaların bulunduğu mekanlar olmasından dolayı önem taşımaktadır. Bu nedenle ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat hizmetinden daha fazla titizlik istemektedir. için eşyalar, firma çalışanları tarafından kolilenip ve etik çalışma prensibine uygun şekilde içi açılmadan taşınır.

Kırılabilecek yapıdaki  ofis eşyaları, uygun paketleme malzemeleriyle, dikkatli bir şekilde ambalajlanır. Ambalajlanan eşyalar, özel taşıma araçlarıyla istenilen adrese taşınır. Ofis eşyaları genelde mobilyalardan oluştuğu için, de montaj ve montaj işlerine fazlaca gerek duyulmaktadır.

Bunun için, firma bünyesinden uygun personeller, de montaj için adrese gönderilir. Dikkatlice sökülen mobilyalar, numaralandırılarak ambalajlanır. Evrak ve dosyalar, kişinin isteği üzerine özel olarak kolilenir ve üzerine önemli olduğunu belirten etiketler konulur. Bu işlemler halledildikten sonra, eşyalar araca taşınır ve belirli bir düzen içerisinde istiflenir. Daha sonra, taşıma aşamasının gerçekleştirilmesi için, araç yola çıkar.

Taşınan Mobilyaların Montajı,

Ofis Eşyası Taşıma Ve Depolama

Ofis Eşyası Taşıma Ve Depolama

Verilen adrese varıldıktan sonra, ofis eşyaları, yine özenli bir şekilde içeri taşınır. Taşınan mobilyaların montajı, firma çalışanları tarafından yapılır. Ev eşyası depolama Taşıma aşamasında, eşyaların herhangi bir zarara uğrayıp uğramadığı da kontrol edildikten sonra,hizmeti tamamlanmış olur.

Kullanılan Ambalaj Malzemeleri

Ofis taşımacılığının her aşaması, hizmetin hızlı ve sorunsuz şekilde yerine getirilmesi için, bir plan dahilinde yapılmaktadır. Masa, sandalye, çekmece ve koltuk gibi her türlü ofis malzemesi, büyük hassasiyetle paketlenip, hızlı ve kaliteli bir şekilde taşınır.

için, özel eğitilmiş personelle hizmet veren profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Diğer nakliyat türlerine göre daha ayrıntılı bir çalışma isteyen ofis taşımacılığı için belirlenen fiyatlar da farklıdır. Eşya depolama fiyatları Eksper aşaması, paketleme aşaması, kullanılan ambalaj malzemeleri, taşımada kullanılan aracın büyüklüğü ve ayrı bir dikkat gerektiren özel eşyaların kolilenmesi gibi noktalar göz önünde bulundurularak, fiyat politikası belirlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat