Evden Eve Nakliyat Pendik Evden Eve Nakliyat | Oruçoğlu Nakliyat A.Ş. |

Pendik Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat şirketi olarak sizlerin nakliye işlemlerinizi itina ile gerçekleştirmekteyiz.  Pendik Nakliyat olarak sektörde edindiğimiz en büyük tecrübe şu dur ki; taşınma işlemlerinde en zor olan işlem paketleme işlemidir. Paketlemeler oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken aynı zamanda planlı bir şekilde yapılması gereken bir çalışmadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Nakliyat

Bu nedenle öncelikle paketlenecek olan eşyaların kategori edilmesi gerekir.Kategoriye ayrıldıktan sonra paketleme işlemleri özenle yapılmalıdır. Kırılabilecek olan eşyalar özellikle ayrı kutulara yerleştirilmelidir ki nakliye esnasında diğer eşyalar ile teması önlenmelidir.

Ayna gibi eşyalar ise özel korumalı paketlerle paketlenerek nakliye aracında üst kısımlara yerleştirilerek sabitlenmelidir. Bu şekilde yapılacak olan bir paketleme işlemi sonrasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemektedir.

Paketleme işlemlerinin yanı sıra eşyaların nakliye aracına yüklenmesi çalışmalarında da dikkat edilmelidir. Bu konuda en çok sorun eşyaların yüksek katlı binalarda bina merdivenlerinde karşılaşılmaktadır.

Pendik Nakliyat

Eşyalar buralarda taşınırken duvarlara sürtünmesi veya düşmesi gibi durumlarda zarar görebilmektedir. Bu nedenle bu tür konumda olan dairelerde taşıma işlemi asansörlü sistemler ile yapılmalıdır. Eğer binada eşyaları taşıyabilecek bir asansör yoksa dışarıdan bir asansör kurularak eşyaların güvenli bir şekilde yerleştirilmesi sağlanır.

Pendik Nakliyat bölgesinde asansör sistemi sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde taşıma aracına yüklenir. Nakliye aracına yükleme yapılırken de ilk inmesi gereken eşyalar sona sonradan inmesi gereken eşyalar ise en arkaya yerleştirilmelidir ki eşyaların yeni eve taşınması sırasında herhangi bir sorun yaşanmasın. Sizlere sunduğumuz  hizmetlerden yararlanarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat