Evden Eve Nakliyat Piyano Taşıma » Evden Eve Nakliyat

Piyano Taşıma

Nakliyat hizmetlerinde üzerinde durulması gereken en önemli konulardan birisi olan piyano taşıma hizmetinin kesinlikle alanında deneyimli personeller tarafından gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Piyanolar modellerine göre yüzlerce kilo ağırlığına kadar çıkabilen eşyalardır. En iyi bir şekilde taşınabilmesini sağlamak için teknik donanım ve deneyimli eleman önemlidir. Oruçoğlu sizlere sahip olduğunuz piyano modelini profesyonel bir şekilde yeni adresinize kadar ulaştıracağını garanti eder.

Piyano Taşıma

Profesyonel Piyano Taşıma Hizmeti

Firmamız, profesyonel anlamda piyano taşıma hizmetini sunmaktadır. Sahip olduğu teknik bilgi birikim ve donanım sayesinde, piyanonuz en ufak bir şekilde zarar görmeden nakliye aracına uygun bir şekilde yüklenir sonrasında yeni adresinizde dairenize kadar taşınır. Tüm bu süreçte piyanonuzun profesyonelce taşınmasını aşağıdaki kriterlere dayanarak gerçekleştiririz;

  • Öncelikle piyanonuz paketlenerek, taşımaya uygun bir hale getirilir
  • Piyanonuzun modeline göre uygun bir paketleme yapılır, bu sayede olası darbe vb. durumlarda zarar görmesi engellenir
  • Pek çok piyano modeli için kullanışlı “askılı kızak sistemi” kullanılır ve bu sayede çevreye ya da piyanoya hiç bir zarar gelmeden taşıma işlemi gerçekleştirilir
  • Piyano modelinizin ebatlarına uygun bir şekilde araca yerleşiminin yapılması da ayrıca önem arz eder. Bu anlamda bizler tamamen hijyenik bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

Firmamız sizlere her türlü ev eşyaları, çelik kasa taşımacılığı gibi hizmet seçenekleri ile birlikte alanında en güvenilir piyano taşıma hizmeti de sunmaktadır.

Piyano Taşıma Hizmetleri için Bize Ulaşın

Profesyonel bir hizmet almayı tercih ederek; zamandan, bütçeden tasarruf edersiniz. Sahip olduğumuz teknik ekipmanlar ve alanında deneyimli personellerin gerçekleştireceği piyano taşıma hizmeti ile kısa sürede piyanonuzun yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşınması işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Güvenilir bir firma olarak bizlere hizmet numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara