Evden Eve Nakliyat Profesyonel ofis taşıma | Oruçoğlu | 0532 315 90 51

Blog

Profesyonel Ofis Taşıma

Kurumsal şirketlerin her zaman ihtiyaç duyduğu nakliyat hizmetleri, profesyonel ofis taşıma firmaları tarafından verilmektedir. Çalışma alanları da bulunan mobilyalar, masalar ve diğer eşyalar özenle paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Ayrıca taşıma hizmetlerinde sorun yaşanmaması ve eşyaların zarar görmemesi için de her türlü önlem alınmaktadır. nakliye projeleri, maksimum 2 gün içerisinde de tamamlanmaktadır. Firmanın ekip sayısına ve uzmanlığına göre de bu süre daha da kısaltılabilmektedir. Özellikle de talep edilen bölgelere hızlı bir şekilde araç gönderilerek, işlemlerin bir an önce tamamlanması sağlanmaktadır. Uzman personeller ile gerçekleştiren ofis taşımacılığı hizmetleri, şehir dışında olan iller içinde geçerli kılınmaktadır.

Ofis Taşıma Araçları

Nakliyat hizmetleri, kapalı kasa araçlar ile verilmektedir. Kasanın kapalı olması, eşyalara zarar gelme riskini de ortadan kaldırmaktadır. taşınma projelerinde kullanılan araçlarda asansör sistemleri de bulunmaktadır. Bu sistemler sayesinde tüm eşyalar, pratik bir şekilde indirilmekte veya yüklenmektedir. Ayrıca herhangi bir nedenden dolayı gerçekleşen maddi hasarlarda araçlarda bulunan sigortalar sayesinde müşterilere yansıtılmamaktadır.projelerinin güvenliği artırılması için tercih edilen kapalı kasa araçlar, farklı yüklere uygun olacak bir şekilde dizayn edilmiştir. Örneğin ağır tonaja sahip olan eşyalar bile kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Ofis nakliyesi sırasında yüklere zarar gelmemesi açısından çeşitli önlemler alınmaktadır. Tüm eşyalar titiz bir ambalajlama sürecine tabi tutulmakta ve montaj işlemleri de aynı hassasiyet ile gerçekleştirilmektedir.

Dijital Eşyalar

Ofislerde bulunan bilgisayar gibi dijital cihazların taşınması, diğer eşya gruplarına göre daha dikkat gerektirmektedir. Bu gibi cihazlar, paketlenmenin yanı sıra, bir de kutulara yerleştirilmektedir. Ayrıca aracın içerisinde özel bir bölüm oluşturulmalıdır. Profesyonel ofis taşıma hizmeti veren firmalar, dijital araç ve gereçleri farklı kamyonlar ile nakil etmektedir. Bu sayede diğer eşyaların dijital malzemelere zarar verme riski ortadan kaldırılmaktadır. ekipleri içerisinde yer alan bilişim uzmanları ise, bilgisayarların sökümü ve montajını bilinçli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her şeyden önemlisi çalışma alanlarında bulunan tüm eşyalar ekspertizler tarafından incelenmekte ve sigortalanmaktadır. Bu sayede oluşan maddi zararlar, ürün sahiplerine yansıtılmamaktadır.

Profesyonel Ofis Taşıma

profesyonel ofis taşıma

Profesyonel Ofis Taşıma Ücretleri

Profesyonel ofis taşıma ücretleri, projeden projeye göre değişkenlik göstermektedir. Ücretlerin belirlenmesin de ise, eşya sayısı ve tonajı dikkate alınmaktadır. Paketleme ve montaj maliyetleri de, yine söz konusu fiyatları yakından ilgilendirmektedir. Ancak pek çok firma müşterilerine özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. ofis eşyası taşıma hizmetleri için ödenen ücretler, ev taşıma hizmetlerine göre biraz daha ekonomiktir. Konu hakkında deta

ylı bilgi almak için firmalar ile iletişime geçebilir ve tamamen ücretsiz bir şekilde adresinize inceleme ekibi çağırabilirsiniz. Bu ekip sayesinde de proje maliyetinizi önceden öğrenme şansı bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat