Evden Eve Nakliyat Asansörlü Eşya Taşıma | Ev Eşyalarınızı Güvele Taşıyın | 0532 315 90 51

Blog

Asansörlü Eşya Taşıma

Asansörlü eşya taşıma, nakliye hizmeti veren kuruluşlar arasında tercih sebebidir. Her nakliyat şirketinde bu hizmet verilememektedir.

Asansörlü Eşya Taşıma

Asansörlü eşya taşıma, dar sokak ve apartman girişleri için önem taşır. Gökdelenlerin yüksek katlarındaki daireler için de gerekli olan bir sistemdir. Firmamız, eşya taşıma konusunda titiz ve profesyonel yaklaşımları olan bir kuruluştur. Her türlü zorlu koşul için uygun teçhizat ve ekipman desteğimiz mevcuttur. Çalışan personellerimiz, alanında tecrübeli ve son derece bilgili kişilerden oluşur. Sadece taşıma işlemi ile kalmayıp, marangozluk ve elektrik işlerinden de sorumludur.Oruçoğlu Nakliyat İletişim.

Asansörlü Eşya Taşımanın Önemi

Asansörlü eşya taşıma, bir nakliye şirketi için önem taşıyan konuların başında gelir. Bu konu, yüksek katlarda yaşayanlar ve plaza katlarındaki ofisler için oldukça önemlidir. Bu hizmeti veren nakliye şirketleri de oldukça azdır. Firmamız, bu konuda nitelikli ve kurumsal hizmet sunan kuruluşların başında gelir. En ulaşılması zor dairelerdeki taşınma işlemleri, firmamız ile rahatlıkla yapılabilecektir. Taşınma işleminin yaratacağı endişe yerini, güven ve huzura bırakacaktır. Firmamız, ofis taşımacılığında da titiz hizmet anlayışı gösterir. Her türlü eşyanın envanteri taşınma günü öncesinde çıkartılır. Bu sayede eşyaların sigortası yapılır. Oluşacak riskler, firma sorumluluğundadır.

Eşya Taşımanın İncelikleri

Eşya taşımanın da belli kuralları bulunur. Her eşyanın mukavemeti farklıdır. Bazı eşyaların tutulacak yerleri diğer eşyalardan farklı olacaktır. Buna verilecek en güzel örnek, beyaz eşyalar ile elektronik eşyalardır. Bu eşyaları taşırken ve paketlerken belli usullere uyulması gerekir. Bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerin elinde, eşyaların hasar alması kaçınılmazdır. Firmamız personeli, uzun yıllar alanında tecrübe kazanmış, deneyimli kişilerden oluşur. Taşıma anında oluşabilecek risklere karşı da önlem alacak niteliktedir. Asansörlü araçlarımız, uygun büyüklükte nakliye kamyonlarımız mevcuttur. Taşınma anında oluşabilecek risklere karşı, yedek koli ve ambalaj bulundurulur.Taşınma Fiyat Teklifi Alın.

Taşınma Sırasında Profesyonel Yaklaşım

Taşınmadan önce yakın çevreden gelen fikir ve öneriler çok önemlidir. Özellikle taşıma şirketi seçiminde basında çıkan haberler ve yakın çevreden gelen olumlu yorumlar dikkate alınmalıdır. Firmamız, bu konuda olumlu yorumlar alan ve müşteri memnuniyetine önem veren nakliye şirketlerinin başında gelir.


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat