Evden Eve Nakliyat Beyaz Eşya Taşıma Firması | İyi Taşınmak İçin | Oruçoğlu | 0532 315 90 51

Blog

Beyaz Eşya Taşıma Firması

Evden eve nakliyat nedir sorusu günden güne önem kazanıyor. evdeki beyaz eşya taşıma firması,Eskilerin amatör ya da geleneksel nakliyat işlerinin verdiği zayiatla yüzleşenler, taşınma işlemlerini emin ellere vermek konusunda daha ısrarcı davranıyor.Evden eve nakliyat büyük hacimlere sahip ya da birkaç parça eşyanın eski mekandan alınarak yeni mekana transferini içeren bir hizmet. Hizmet kapsamında paketleme işlemlerinden taşma ve ulaşıma, ulaşımdan eşyaların de monte ve montajına dek bir dizi profesyonel işlemi de kapsıyor.

Nakliye Firması ile Çalışma Sebepleri

Beyaz Eşya Taşıma Firması

Beyaz Eşya Taşıma Firması

Evden eve nakliyat işlemlerinde insanların en çok istedikleri ve dikkat ettikleri konu eşyaların zarar görmeden nakil olabilmesi. beyaz eşya taşıma firması, Eşyalara gelecek zararın profesyonel ellerde en aza indirgenmesi, kişilerin taşınma işlemlerinde evden eve nakliye firması ile çalışma sebepleri arasında ilk sırada yer alıyor.Taşınma işlemlerinde en çok endişe edilen konulardan birisi ile belki de fahiş fiyatlarla aldığınız ya da daha uzun yıllar kullanmayı düşündüğünüz beyaz eşyalarınızın bozulmadan taşınabilmesi. Geleneksel yöntemlerle taşıma işlemlerinde eşyalarınızın güvenliği çok da umursanmıyor ve beyaz eşyalarınız gelişi güzel paketlendiği için çoğunlukla çinkosu atıyor ya da çiziklerle nakliyat işleminden çıkıyor.

Evden Eve Taşımacılık’ta Beyaz eşya nasıl taşınır?

Geleneksel yöntemlerle işi şansa bırakmak istemeyenler, profesyonel evden eve nakliye firmalarını seçerek rahat ediyor. Peki profesyonel nakil firması beyaz eşyaları nasıl taşıyor? Evden eve nakliyatta beyaz eşya nasıl taşınıyor? Beyaz eşya taşırken nelere dikkat edilmeli?

Beyaz eşyanın paketlenmesi

Beyaz eşya taşıma firması güvenle taşınabilmesinin ilk koşulu, paketlenmesinin profesyonelce yapılmasıdır. Buzdolabı nasıl  taşınır? Buzdolabı, iki kat paketlenir ve paketleme işleminde balonlu naylonla yapılır. Buzdolabının paketlenmeden önce iç rafları ya içeriye sabitlenmeli ya da çıkartılıp ayrıca paketlenmelidir. Ayrıca buzdolabı, paketlenmeden 8-10 saat önce boşaltılıp fişi çekilmek suretiyle paketlemeye hazırlanmalıdır. Paketlenmiş buzdolabı taşıma arabası ya da taşıma halatları yoluyla taşınır. Profesyonel taşıma firmaları, en az üç kişilik personelle buzdolabı taşımaktadır.Taşınması zor beyaz eşyalardan çamaşır makinesi nasıl  taşınır? Çamaşır makinesi taşınmadan önce kabloları ile su bağlantı elemanlarının makinenin arkasına sabitlenmesi gerekir. Makinenin içindeki dönen kazanın da nakliye emniyet vidalarının sıkılması suretiyle taşımaya hazırlanması gerekir.  Atık suyun da boşaltılmasının ardından makinenin özenle balonlu naylon ve battaniye ile paketlenmesi gerekir.  Taşıma işlemi de genellikle tutacak iplerin ayarlanmasından sonra iki kişinin ipler yoluyla taşımasıyla gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat