Evden Eve Nakliyat Erenköy Ev Eşyası Depolama | Oruçolu Depolama Fiyatı | 0532 315 90 51

Blog

Erenköy Ev Eşyası Depolama

Erenköy ev eşyası depolama, kaliteli hizmet veren firma tarafından planlanarak, aşama aşama yapılmaktadır. Firmamız ile görüşme sağlandıktan sonra verilen ilk hizmet, ekspertiz desteğidir. Ücretsiz olarak verilen ekspertiz hizmetinde, işinde uzman bir görevli eve gönderilir ve eşyaların bazı kriterlere göre analizini yapar. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, personel tarafından hizmeti alacak kişiye, depolama hizmetinin aşamaları ve prosedürleri hakkında ayrıntılı bilgi verilir. İki taraf arasında anlaşma sağlandıktan sonra paketleme aşamasına geçilir. Eşyaların herhangi bir kazada zarar görmemesi için çeşitli önlemler alınır, her eşya cinsi cinsine paketlenir.  Özel ambalaj malzemesiyle paketlenen eşyalar, taşımaya hazır hale getirilir. Eşyaları güvence altına almak için, firma ve müşteri arasında sigorta sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşme, eşyalara gelebilecek herhangi bir zarar için önlem almak amacıyla imzalanmaktadır. Sonrasında eşyalar, eşya depolamaya uygun, özel olarak tasarlanmış depoya getirilir.

Erenköy Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Erenköy Ev Eşyası Depolama

Erenköy Ev Eşyası Depolama

Eşya deposu, eşyaların güvenle saklanabilmesi için, gerek teknik donanım açısından, gerekse doğal afetlere karşı çeşitli koruma sistemleri açısından yüksek konfora sahiptir. Ayrıca, yangın, sel ve hırsızlık haricinde depolarda, rutubet ve küflenmeye karşı da önlem alınmalıdır.   hizmetini en hijyenik ve kaliteli şekilde veren firmamızın depoları, rutubet ve küflenmeye karşı korumalıdır.  Çeşitli haşerelerin eşyalara zarar verme riskine karşı da özel ilaçlama yapılmaktadır. Depoya getirildikten sonra çekmeköy eşya depolama kişiye özel bölmelerde korumalı sandıklara yerleştirilen eşyalar kilitlenerek, teslimat zamanına kadar büyük bir özenle muhafaza edilmektedir. fiyatları ise, verilen hizmetin kalitesine göre oldukça ekonomiktir. Hizmet kapsamı ve fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçilip, konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alınabilir. Firmamız, ev eşyası depolama hizmetini, en kaliteli şekilde ve ekonomik fiyatlarla yerine getirmektedir.Oruçoğlu Acıbadem Eşya Depolama Hizmeti,

Depolara Büyük Özen Göstermektedir

Yüklendiği sorumluluğun bilincinde olan firmamız, müşterilerine kaliteli hizmet sunmak adına, eşya saklama süresince, depolara büyük özen göstermektedir. De montesini yaptığı eşyaları titizlikle paketleyip evden alarak depoya götüren firma çalışanları, teslimat hizmetini de aynı titizlikle yerine getirmektedir. Teslimat sonrası eşya kurulumu da, firma çalışanları tarafından yapılarak hizmet kalitesi arttırılmaktadır. Erenköy ev eşyası depolama, kaliteli çalışma prensibi ve ekonomik fiyatlarla, tavsiye edilecek nitelikte bir hizmettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat