Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama Sigorta Kapsamı | Oruçoğlu Nakliyat 0532 315 90 51

Blog

Eşya Depolama Sigorta Kapsamı

Eşya depolama sigorta kapsamı.hizmetinin farkında olmadığım zamanlar, yurt dışı eğitimimi nedeniyle altı ay boyunca Fransa’ da ikamet ettiğim dönemde, eşyalarımı kiralık bir evde bırakmıştım. Doğrusu hem öğrencilik masrafları, hem ülkemdeki eşyalarım için ödediğim kira beni bir hayli zorladı.

O zamanlar,evden eve nakliyat firmalarının kapısını çalıp da mobilya depolama hizmetinden faydalanmak hiç aklıma gelmemişti. Ancak bu hizmetle tanışmam, kurduğum işyerini taşırken iki ay sürecinde büro eşyalarımı bir depoda tuttuğumda oldu. Doğrusu nakliye firmaları bu konuda işi bir hayli ilerletti.

Her ne sebeple olursa olsun bırakmak zorunda kaldığınız  eşyalarınız temiz ve haşereler ya da nem gibi her tür etkene karşı korunan depolarda, profesyonelce yapılan paketlemelerden sonra titizlikle korunuyor.İster 1 yıl, ister 2, isterseniz bir ay ya da üç ay, bir eve kira vermeye göre oldukça ekonomik biçimde eşyalarınız korunuyor.

Eşya Depolama Sigorta

Eşya Depolama Sigorta Kapsamı

Eşya Depolama Sigorta Kapsamı

Eşya Depolama Sigorta Kapsamı.Depolama hizmetinden yararlanmadan önce hizmeti alacağınız firmayı iyi seçmenizde fayda var. Bu işi artık sektör haline getirmiş, Eşya depolama Sigorta kapsamı,belirli bölgelerde toplanan, depo anahtarını size teslim eden  firmaları ile çalışabileceğiniz gibi aynı titizlikle hizmeti veren evden eve nakliye firmalarının mobilya paketleme departmanında da eşyalarınızı güvenle koruyabilirsiniz. firmaları ile çalışmanın ya da evden eve nakliyat firmalarının depo departmanından hizmet almanın avantajları saymakla bitmiyor!

Nakliye ve Depo Firması

Sigorta yapıp yapmaması bir seçim kriteri olmalıdır. Çünkü çok sayıda firma eşyalarınızı depo hizmetinden önce sigortalanmaktadır. 3+1 ev eşyasının bile komple depolanabildiği bir sistemde eşya sigortası önem kazanıyor. Tabii burada  hizmetlerinin sigorta kapsamını da bilmek gerekiyor.hizmetinde nakliye ve depo firması eşyalarınız, deponun yangın, sel gibi doğal afetler ile hızsızlık  gibi istenmeyen durumlara karşı sigortalanması kanalıyla garanti altına alınıyor.

Kimi firmalar elleşme hasarlarına karşı da depo eşyalarınızı teminat altına almaktadır. Özellikle uzak kentlerden sürekli denetlemek zorunda kalmadan eşyalarınızı depoya teslim ederek, aynen bıraktığınız gibi almak istiyorsanız kesinlikle malzeme işini profesyonel bazda yapan firmalarla çalışmalı ve bu firmaların eşyalarınızı imzalattığı sigorta ile teminat altına almasına dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat