Evden Eve Nakliyat Eşya Nakliyat | Ev Eşyası Paketleme Taşıma Firması | 0532 315 90 51

Blog

Eşya Nakliyat

Eşya nakliyat,taşınacak kişiler için kaygı ve endişe yaşatacak konuların başında gelir. taşıma hususunda bazı detaylar oldukça önemlidir. Eşyanın muhteviyatına uygun taşıma hizmetinin verilmesi ve yeterli teçhizata sahip olmak gibi.

Eşya Nakliyat

Kaliteli ve Ekonomik Fiyatlar

Eşya nakliyat konusunda firmamız, sektörde başı çeken firmalar arasındadır. Bu konuda aranan ve tercih edilen firmalar arasında olmasının önemli bir sebebi bulunur. Bu da kurumsal çalışan titiz hizmet anlayışına sahip bir firma olmasıdır. Köklü geçmişi, tecrübeli eleman kadrosu ile güvenilir nakliyat hizmetini sunmaktadır. Firmamız evden eve taşımacılık hizmetinin yanında, parça eşya taşıma hizmeti de sunacaktır. Oruçoğlu Asansörlü Nakliye Hizmet.

Eşya Nakliyat

Eşya Nakliyatında Titiz Hizmet Anlayışı

konusunda firmamız titiz yaklaşımlar gösterir. Önceden taşınılacak olan ev ya da ofisin incelenmesi gerekir. Bu inceleme sonucunda taşınma günü için yeterli koli ve malzeme tedariki sağlanır. Nakliye kamyonu uygun büyüklükte seçilir. Gereken durumlar varsa marangoz aletleri o gün için hazır edilir. Firmamız çalışanları, pek çok konuda bilgi sahibi olan deneyimli kişilerdir. Uzun süre nakliyecilik yapan ve marangozluk işlerine de yatkın elemanlardır. Bu nedenle, dolap ve avize söküm işleri için dışarıdan marangoz ve elektrikçi çağırılmayacaktır. Firmamız, bu hizmeti kendi bünyesinde çalışan elemanlarla verecektir.

Eşyaların Muntazam Paketlenmesi

Eşyaları taşırken, bazı hususlara özen göstermek gerekir. Bunların başında eşyaların muntazam paketlenmesi gelir. Kırılacak avize ve cam süs eşyaları farklı ve nazik şekilde taşınması gerekecektir. Bu eşyaların sarılması ve paketlenmesi oldukça özen gerektirir. Beyaz eşyalar için de köpük ve naylon gibi malzemelerin bulundurulması gerekir. Bu konuda firmamızın elemanları oldukça titiz ve bilgi sahibidir. Bu kadar önlemin yanı sıra müşteriye güven verecek yaklaşımlarımız da bulunur. Bunun en güzel göstergesi de sigortalı taşımacılık hizmetidir. Taşınma sırasında oluşabilecek hasarlar firmamızın teminatı altındadır.

Eşya Nakliyat

Nakliyat Hizmetinde Müşteri Memnuniyetine Verilen Önem

Firmamız, sektörde güzel işler yapan ve adını başarılarla duyuran bir firmadır. Bunun için öneri ve tavsiyelere her zaman önem vermektedir. Olumlu müşteri yorumları, firmamız için motive edici olacaktır. Güvenilir, kaliteli ve titiz yaklaşımlarımız ile firmamızdan hizmet alınması tavsiye edilir.


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat