Evden Eve Nakliyat Eşya Taşımanın Püf Noktaları | Oruçoğlu Nakliyat 0532 315 90 51

Blog

Eşya Taşımanın Püf Noktaları

Yeni bir eve eşya taşımanın püf noktaları, herkes için zor ve güç tarafları vardır. Taşınma işleminin eşyalarınıza zarar gelmeden, güçlük çıkmadan ve ekonomik olarak sizi çok zorlamadan gerçekleşmesini isteriz.
Taşınmanın gerçekleşeceği güne dek yapılması gerekenler. eşya taşımanın püf noktaları, günü işimizi de kolaylaştırıyor. Peki sorunsuz bir şekilde yeni bir eve taşınmanın tüyoları nelerdir?

Yeni eve taşınmanın püf noktaları nelerdir?

Eşya Taşımanın Püf Noktaları

Eşya Taşımanın Püf Noktaları

Aslında bu sorunun en iyi yanıtı sanırım eve taşınma süreci yaşamış kişilerin deneyimleri ile verilir. Sayısız kez taşınmış ve hatta şu anki nakliyat firmamı bulana dek taşınma sırasında eşyalarımın kaybedilmesinden.eşya taşımanın püf noktaları, günü geçirdiğim sinir buhranlarına dek birçok olumsuzluklar yaşamış biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki lütfen nakliyat firmanızı iyi seçin.

Nakliyat firmasının seçimi

Taşınma işlemlerinde en önemli nokta, nakliyat sektörünün de hızla büyümesine paralel biçimde sayıları artan nakliyat firmasının seçimi konusunda özen göstermektir.  Bu konu ‘buldum bir tane’ ile yürümüyor. Bunu, anlaştığım nakliyat firmasının kamyon trafiğine yasak olan saatlerde taşıma işleminin gerçekleştirileceğine dair güvence verdiğinde ve bu sebeple yaşanan sorunlarda ya da nakliyat firmasının -baştan her konuda bilgi almaması dolayısıyla- asansörsüz binayla karşılaştıklarında fiyatı şişirmeye çalıştıkları zaman yeterince deneyimledim!

Yeni Evi Gözden Geçirirken Eşyalarınızı Düşünün

Havuz gibi kiralık evden, iyi kötü aldığım eve eşya taşımanın püf noktaları, yemek masamın salona sığmamasına hiç unutmadım! Taşınma işlemleri demek tüm eşyalarınızı eski evin tozuna toprağına kadar yeni evinize geçirmek değil inanın! Hatta bilakis taşınma işlemleri, eşyaların gözden geçirilmesi için bir fırsat. Yeni evinizi gezerken, eski eşyalarınızı gözünüzle eve yerleştirin. Emin olun, bazı eşyalarınız dışarıda kalıyor ya da yerine yenileri gerekiyor.
Son Güne Bırakmayın

Taşınmanın en önemli püf noktası bir aya yayılan bir hazırlık evresinin olması. Taşınma planları, eşyaların seçimi ve ikinci elden kimi eşyaların  çıkartılması, özel eşyaların topalarlanması derken taşınma işlemi son bir kaç güne asla bırakılmamalı. Hatta mümkünse son birkaç gün kala her şey hazır halde bekliyor olmalısınız.

Nakliyat Firmanıza Güvenin ama Bir Parça Kontrolcü Olun

Nakliyat firmanızın eşyalarınızı paketleme sistemini mümkünse bizzat  kontrol edin. Yoksa en sevdiğiniz aile yadigarı eşyalarınızı kutulardan kırık dahi çıkartabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat