Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma Nakliyat | ORUÇOĞLU Nakliye | 0532 315 90 51

Blog

Ev Taşıma Nakliyat

Ev Taşıma Nakliyat

Ev Taşıma Nakliyat

Ev Taşıma NakliyatKiralık dairelerde oturan veya yeni bir daire satın alan bireylerin karşısına çıkan ilk zorluk, eşyaların problemsiz bir şekilde taşınabilmesidir. Böyle durumlarda ev taşıma nakliyat firmaları ile iletişime geçen bireyler, adreslerine araç gönderilmesini sağlamaktadır. Firmalar ise, söz konusu adreslere hem araç, hem de ekip yönlendirmektedir. Bu sayede işlem görmesi planlanan eşyalar dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Ardından paketleme sürecine geçilmektedir.  personelleri, birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketleme işlemlerini tamamlamaktadır. Daha sonra ise, projeye uygun araçlar ile taşımacılık işlemleri başlatılmaktadır. Ancak bu genel bir sorun olan eşyaların zarar görmesi, alınan önlemlere rağmen hale istenildiği düzeyde engellenememektedir.

Ev Taşıma Nakliyat Firmaları

Ev taşıma nakliyat firmaları, Türkiye’nin farklı il ve ilçeleri için hizmet vermektedir. Ayrıca her firma, istenilen tüm adreslere de sevkiyat düzenlememektedir. Örneğin kimi nakliye şirketleri sadece bulunduğu ile veya ilçeye yakın olan adresler için destek sağlamaktadır. Kimi ev taşıma şirketleri ise, tüm il ve ilçelere araç desteği sunmaktadır. Projelerin kusursuz bir şekilde tamamlanabilmesi için alanında uzman ekipler ile hizmet verilmektedir. Paketleme, montaj ve taşıma işlemleri bahsi geçen ekipler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca pek çok şirket, ofis, parça yük veya ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Nakliyat işlemleri ise, maksimum 3 gün içerisinde tamamlanmakta ve proje anahtar teslim bir şekilde sonlandırılmaktadır.

Nakliyat Hizmetleri

Ev taşıma nakliyat firmaları, farklı yük çeşitleri için de hizmet vermektedir. Örneğin fabrikalar tarafından üretilen malzemeler ve imalat ürünleri de, yine bu firmalar tarafından talep edilen adreslere götürülmektedir. Ayrıca aracın depolama alanı veya maksimum taşıyabileceği tonaj miktarına göre de farklı yükler için de sevkiyat desteği sunulmaktadır. Ev taşıma nakliyat firmaları, fiyat konusunda da müşterilerine avantajlı teklifler hazırlamaktadır. Parça yük taşımacılığı veya ofis taşımacılığı gibi hizmetler, makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Söz konusu bu fiyatlar, firmadan firmaya göre de değişkenlik göstermektedir. Bazı nakliyat firmaları düzenli olarak sevkiyat desteği vermiş olduğu il ve ilçeler için cüzi rakamlar talep etmektedir. Ayrıca boş kamyonlar veya dönüş sırasında denk gelen tırlar, taşımacılık hizmetlerini daha ucuz fiyatlar ile vermektedir.

Montaj Desteği

Dolaplar, mobilyalar ve diğer hantal eşyalar, taşıma öncesinde sökülmektedir. Yeni yaşam alanına getirilen bu eşyalar, uzman marangoz ustaları tarafından tekrar montaj edilmektedir.firmaları, müşterilerine sunmuş olduğu bu destek sayesinde, yeni düzenin de daha hızlı bir şekilde oturtulmasını sağlamaktadır. Ayrıca tüm eşyalar, her bir odaya yerleştirilmektedir. Pek çok  şirketi, montaj desteği için de müşterilerine zorluk çıkarmamaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve adresinize araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat