Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma Nakliye » Evden Eve Nakliyat

Blog

Ev Taşıma Nakliye

Ev taşıma nakliye işlemleri söz konusu olduğunda firmamız profesyonel ekibi ile en modern araçlarıyla hizmet sunar. Özellikle evinde kiracı olup taşınma işlemini talep eden kişilerin nakliye sırasında oldukça zorlandığı yıllara dayanan tecrübemizle ortaya koyulmuştur. Biz bu konuda işlemlerin rahat, endişesiz, stresten uzak gerçekleştirilmesini sağlayan bir firmayız. 

Hatta bu tarz müşterilerimiz için taşınma işleminden önce ne yapmaları gerektiği hakkında bilgide vermekteyiz. Bunun yanında ayrıca nakliyat sırasında firmamızın işlemlerini gerçekleştirebilmesi için bazı talep bulunur. Bunlardan ilki müşterilerimizin firmamızla iletişime geçmeleridir. Bu doğrultuda müşterimizden kendi eşyaları üzerinde bir sözleşme düzenlenmesi istenir. Ayrıca müşterilerimiz paketleme ya da asansör ihtiyaçlarının olup olmadığını da bize bildirebilirler.


Ev Taşıma Nakliye İşlemlerinde Asansör Hizmeti

Ev taşıma nakliye işlemlerinde asansör kullanılırken özellikle zemin kat haricindeki evlere taşınma işlemi için uygulanır. Firmamız bu işlemi şehir içi nakliyat işlemlerinde ve şehirlerarası evden eve taşınmalarda oldukça sık kullanır. Bu sayede eşyalar daha güvenli bir şekilde taşınır. Bu durum sadece küçük eşyalarınız için değil, önemli teknolojik ya da beyaz eşyalarınız içinde geçerlidir.

Taşınma sırasında asansör hizmetinden faydalanıyor olmanız zamandan tasarruf etmenizi de sağlar. Bunun için firmamızla iletişime geçtiğinizde taşınacağınız adresin verilmesi ve kaçıncı kata taşınacağınız hakkında net bir bilginin sunulması gerekir. Ancak taşınma talebinde bulunan müşterilerimiz asansör hizmetini mutlaka talep etmeleri gerekir.


Ev Taşıma Nakliye Hakkında Genel Bilgi

Ev taşıma nakliye işlemlerini gerçekleştiren firmamız, profesyonel ekibi ile mantıklı bir paketleme işlemiyle güvenilir hizmet sunar. Ayrıca firmamız bu hizmetleri şehir içi ve şehirlerarası hizmetlerinde de asansörlü ve en modern araçlarını kullanarak işlemlerinizin daha hızlı halledilmesini sağlar. Firmamız tarafından nakliye işlemleri gerçekleştirilirken iyi bir paketlemenin ardından nakliye aracına düzenli bir yerleştirme gerçekleştirir.

Bu sayede olası bir trafik kazası durumlarında eşyalarınız hiçbir hasar almaz. Firmamız bu konuda eşyalarınızın türüne göre farklı paketleme usulleri yapar. Buda eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde taşınabilmesine ve yeni adresine çizik dahi olmadan teslim edilmesini sağlar. Nakliye hizmetimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat