Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma Şirketleri » Evden Eve Nakliyat

Blog

Ev Taşıma Şirketleri

Ev taşıma şirketleri arasında profesyonel hizmet sunanlar arasında seçim yapılması önerilir. Ev taşıma konusunda kurumsal yaklaşımlar sergileyen firmaların başında işletmemiz gelmektedir. Taşıma konusunda planlı yaklaşımlar sergileyen kuruluşumuz, taşınma öncesinde ev ziyareti yaparak taşınılacak evin durumu hakkında bilgi edinecektir. Bu sayede eşyaların miktarına ve büyüklüğüne uygun ambalaj temin edilecektir. Eşyaların paketleneceği ambalajlar da sağlam ve yeni olmak zorundadır.

Eşyaları paketlerken taşıma haddinin üzerinde yük yüklemek, kolilerin taşıma esnasında parçalanmasına sebep olacaktır. Bu durumda da eşyaların hasar alma ihtimali ortaya çıkacaktır. Firmamız, bu konuda dikkatli yaklaşımlar sergileyen kuruluşların başındadır. Eşyaların paketlenmesi esnasında yeni ambalajlar kullanılacak ve dikkatli şekilde taşıma aracına yerleştirilecektir. Taşıma kamyonu uygun büyüklükte olup, eşyaların rahat taşınması için her türlü önlem alınmış olacaktır.

Taşıma Şirketi Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Ev taşıma şirketleri seçiminde dikkat edilecek konuların başında, kurumsal olması ve çevreden olumlu yorumlar almış olması gelecektir. Firmamız, taşıma şirketleri arasında sektörde önemli bir yere sahip, güvenilir kuruluşlardandır. İnternet sitesi üzerinden de firmamızın hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.

Firmamız, deneyimli bir kadro ile taşıma işlemini yürütmektedir. Firma çalışanları, marangozluk ve elektrik işlerinden de anlayan deneyimli elemanlardır. Dolapların monte ve demontesi esnasında dışarıdan eleman çağırmaya gereksinim duyulmayacaktır. Firma çalışanlarımız en kısa sürede en güvenilir şekilde eşya taşıma hizmetini sunacaktır. Dar alanlar ve yüksek katlı binalar için de asansörlü taşıma hizmetimiz mevcuttur. Firmamız yeterli ekip ve teçhizatla en zor yerlerden bile rahatlıkla taşınma işlemini gerçekleştirmektedir.

Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Ev taşıma şirketleri arasında sigortalı eşya taşımacılığı yapanlardan hizmet alınması önerilir. Firmamız, eşyaların taşınması ve kamyona yerleştirilmesi esnasında dikkatli yaklaşımlar sergilemektedir. İstenmeyen durumlarda oluşabilecek eşya hasarlarına karşı da sigortalı taşımacılık yapılmaktadır.

Eşyaların mevcut koşullar içerisinde gerçek değerinde yapılacak sigorta işlemi son derece güvenilir yaklaşımlardandır. Eşyaların taşınması sırasında firmamızdan hizmet alan kişiler, stres yaşamayacaktır. Huzurlu ve son derece rahat bir taşınma süreci için her türlü önlem alınmıştır. Güvenilir bir taşınma için şirketimizden destek alınması önerilir.

Formun Üstü

Formun Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat