Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma | Oruçoğlu | Ev Taşıma Firması | 444 41 65

Blog

Ev Taşıma

Yaşam alanlarında bulunan eşyalar, farklı nedenlerden dolayı adres değiştirmektedir.Ev taşıma,Ancak bu değişiklik sırasında istenmeyen kazaların yaşanmaması için alınacak önlemler söz konusudur.nakliye projeleri, sadece alanında uzman firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Özellikle de taşınması planlanan tüm eşyalar, özenle paketlen melidir. Masalar, mobilyalar ve evlerde kullanılan genel eşyalar, darbelere karşı maksimum bir dayanıklılık gösteremediği aşikardır. Bu nedenle de maddi zararların yaşanmaması ve tüm eşyaların profesyonel bir şekilde götürülmesi için paketleme işlemlerine özen gösterilmesi gerekmektedir.taşınma projelerinde tercih edilen firmanın tecrübesi ve deneyimi de oldukça önemlidir. Zira doğru uygulama yöntemleri sayesinde taşınma sürecinde en ufak bir sorunun yaşanması söz konusu değildir.

Süreç Nasıl İşler?

ev taşıma

Ev Taşıma

Nakliyat ekipleri, Öncellikle tüm eşyaları paketlemek’te ve hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde araçlara yüklemektedir. Bu esnada paketlerin zarar görmemesi için de sabitleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. nakliye ekipleri, daha sonra yeni adreslere ulaşmakta ve eşyaların dairelere lanse edilmesini sağlamaktadır. Kurumsal ve kaliteli hizmet veren firmalar, nakil işlemlerinde asansör sistemlerini kullanmaktadır. Bu sistemler sayesinde tüm eşyalar, pratik bir şekilde yüksek katlara çıkarılmaktadır. Daha sonra ise, montaj ekipleri devreye girmekte ve taşınma aşamasında sökülen mobilyaları, masaları veya dolapları montaj etmektedir.ev eşyası taşıma süreci, montaj işlemleri ile birlikte sona ermektedir. Ayrıca pek çok nakliyat firması, müşterilerinden montaj, profesyonel eşya paketleme gibi hizmetler için de ekstra bir ücret talep etmemektedir.

Ev Taşıma İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınması planlanan eşyalar, uzman personeller tarafından önceden incelenmelidir. Aksi taktirde uygulama sırasında sorunlar yaşanabilir ve projenin gecikmesine neden olunabilir. Özellikle de yeni adres ile eski adres arasında ki mesafe uzun ise, depolama alanı geniş olan tır ve kamyonların tercih edilmesi gerekir. Ev taşıma hizmeti veren firmalar bünyesinde bahsi geçen araçlar bulunmaktadır. Talep edildiği taktirde de adreslere inceleme ve ekspertiz ekipleri yönlendirilmektedir. Bu sayede projenin nasıl uygulanması gerektiği belirlenmektedir. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise, eşyaların fiziksel özellikleri ve tonajları dır. Örneğin yükün fazla olması halinde, nakliyat ekibinin daha kalabalık olması da ayrı bir önem arz etmektedir.

Ev Taşıma Fiyatları

 Ev taşıma fiyatları, eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Firmalar, bu nokta da müşterilerine indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Ancak yine de çalışılması planlanan nakliyat şirketinin iyi bir şekilde araştırılması gerekir. Örneğin firma bünyesinde istenilen kriterlere uygun araç bulunamaması durumunda, proje maliyeti artabilir. Bu artışta müşterilere yansıtılabilir. Ayrıca nakliye ücretleri, nakliyenin gerçekleşeceği mevsime göre de farklılık gösterebilir. Zira kış aylarında söz konusu fiyatlar biraz daha ucuzlamaktadır. Ücret dahilinde verilen hizmetlerinde araştırılması oldukça önemlidir. Bazı firmalar, paketleme veya montaj hizmetleri için ayrı bir ücret talep edebilmektedir. Bu durumda yine maliyetlerin yükselmesine neden olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat