Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Sektöründe İsteend | Oruçoğlu | 0532 315 90 51

Blog

Evden Eve Nakliyat Sektöründe İsteend

Büyüyüp hızla gelişen sektörler maddi kazanç kapısı olarak görülmeye başlanıyor.Evden eve nakliyat sektöründe İsteend Belki de bu sebeple hızlı gelişen tüm sektörlerde gelişme hızına paralel bir kirlenmenin olduğu görülüyor.Piyasada ihtiyacın yoğun olduğu ve buna paralel biçimde gelir getiren işler üzerinden korsan firmalar yaygınlaşıyor.  de bu döngüden nasibini alıyor.

Bir Yerden Başka Yere Nakliyat’ta güvenli Firma

Evden eve nakliyat Sektöründe İseend, Kimdir nedir sorusunun yanıtını verecek olursak, taşınma işlemlerinde bireylerin eşyalarının bir yerden başka yere naklini kapsayan bir süreçtir. Bu süreç, geleneksel yöntemlerle yapılabilmektedir ancak günümüzde ev taşıma sektöründe meydana gelen gelişmeler nedeniyle daha çok profesyonel evden eve nakliye hizmeti tercih edilmektedir.bu firmaları tek çatı altında bir araya getirmeye çalışan bir dernektir.

korsan olarak hizmeti verdiğini söyleyen korsan firmalar,dernek denetliyor, eşyalarınızın taşınmasına değil aslında kaybına ya da çalınmasına aracılık ediyorlar. Korsan nakliye firmalarının tuzağına düşmemek için evden eve nakliye firmasının seçiminde titiz davranmak şart oldu.
Peki bir nakliyat firmasının korsan olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Korsan Nakliyat Firması Nasıl Anlaşılır?

Evden Eve Nakliyat Sektöründe İsteend

Evden Eve Nakliyat Sektöründe İsteend

Nakliye firmasının korsan olup olmadığını anlamanın en basit yolu, firmanın büro olarak verdiği adresi ziyaret etmektir. Firmanın gerçekten taşımacılık işi yapıp yapmadığı bürosundan anlaşılıyor. Korsan firmalar, çoğunlukla büroya sahip olmuyor ve sizi ayaküstü ya da internet kanalıyla kandırmaya çalışıyorlar. Profesyonel dolandırıcıların büro olarak gösterdiği derme çatma meskenler ise güven vermeyerek, kandırılacağınız hemen hissettiriyor!

Bunun yanında evden eve nakliye firmasının web sitelerini iyi incelemekte de fayda var. Web sitesi olmayan, web sitesinde kaliteyi göremediğiniz, referans bilgisi bulunmayan, açık adresi ve iletişim bilgileri yazmayan evden eve nakliye firmalarından kensinlikle uzak durun!

K-3 Yetki Belgesini Gösteremeyen

Korsan nakliye firmaları, doğal olarak sizlere yetki belgelerini de gösteremezler. Nakliye firmaları ile anlaşma arifesinde firmadan K yetki belgesini mutlaka sorun. K-3 yetki belgesini gösteremeyen ve evden eve nakliyat firması ile çalıştığını söyleyen kişilerden uzaklaşın!

Korsan evden eve nakliyat firmaları, çok sayıda insana ciddi zayiatlar vermiştir. Bu konuda tetikte ve dikkatli davranmak gerekmektedir. Evden eve nakliye firmanızı seçerken kesinlikle ön görüşmenizi firmanızın bürosunda ve yüz yüze yapmalısınız. Telefonda ya da İnternet üzerinden anlaştığınız, görmediğiniz, tanımadığınız insanlara eşyalarınızı emanet ederseniz, eşyalarınızın çalınması ya da kaybolması sonrası muhatap da bulamayacağınızı unutmayın!

Korsan nakliye firmaları kanalıyla dolandırılarak mağduriyet yaşamamak için evden eve nakliye firmanızı özenle seçin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat