Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi | Oruçoğlu Nakliye | 0532 315 90 51

Blog

Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi

Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi,Sanırım hepinizin hayatında ev taşıma işini bir kabus gibi yaşamış insanlar vardır. Özellikle geleneksel taşınma işlerinde paketleme işlemleri ile uğraşmak ayrı yoruyor, eşyaların yeni evde yerine yerleştirilmesi ayrı. bir dert insana çok zor geliyor.Aslına bakarsanız çok kez yer yurt değiştirip, taşınma stresini yaşamış  bir çok kişi var bunu müşterilerimizle bire bir konuşurken hep anlatırlar bize. söylemeliyim ki nakliye sektörünün hızla geliştiği ve teknoloji sayesinde kolaylaştığı dönemde  geleneksel ya da amatör taşınma işleri ile hiç uğraşmayın!

Evden Eve Taşımacılıkta Profesyonel Hizmete Güvenin

Evden eve nakliyat tavsiyesi,Amatör nakliye firmaları ile işinizi zorlaştırmak yerine profesyonel ve deneyimli (Tavsiyeli) bir nakliye firması seçerek, işinizi sağlama alın. Profesyonel firmalar, malzemenizin zayi siz ve zarar görmeden taşınmasında, de montaj ve kurulum işlemlerinde, beyaz eşya taşımacılığında özenle hareket ederek, size zamandan da kazandırır. nakliye firmanızı seçerken, taşıma firması anlaşması şart ama eşyanızı taşıtacağımız firmayı eğer tavsiye üzerine bulmuşsanız gönül rahatlığı ile sözleşme imzalayın.

Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi

Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi

Planlı ve Programlı Hareket Edin

Her ne kadar tavsiyeli bir firma ile çalışıyorsanız’da işlerinizi asla tamamıyla nakliye firmasına bırakmayın  ya da en baştan yapılacak işleri son güne sıkıştırmaya kalkmayın.işlerinizi derken bu iler başlıca bunlardır, önceden size ait özel eşyalarınızı siz toplayın yada yanınıza alın, bunlar özel Zinet eşyalarınız ve diğer özel eşyalarınız dır.Evden eve nakliyat tavsiyesi,Diğer başkaca önemli konular taşınma kararının hemen ardından bir taşınma planı hazırlayın.Ne zaman taşınacaksınız, ne kadar eşyanız var, bu eşyalardan hangisini yeni evinizde görmek istiyorsunuz, eşyalarımızdan götüremeyecekler iniz var mı, yeni eşya gereksiniminiz olacak mı, özel eşyalarınız hangileri, yeni evi ne zaman temizleyeceksiniz, yeni evinizde almanız gereken acil önlemler, karşılamanız gereken acil ihtiyaçlar var mı gibi soruların yanıtları işinizi kolaylaştıracaktır.

Taşıma Firmanızı Denetleyin

Anlaşmaya vardığınız taşıma firmanız ile bağlantıyı asla kopartmayın. Gerektiğinde eşyaların  paketlenmesi, mobilya de montajı gibi konularda gereken özenin gösterilip gösterilmediğini yerinde inceleyin. Gerekirse firma ile irtibata geçerek görüş bildirmekten çekinmeyin.Evden eve nakliyat tavsiyesi

Özel Eşyalarınızı Eğer siz Götürmeyecek seniz Bir Kenara Ayırın

Elden Çıkardığınız Mobilya ya da elektronik malzemelerden Biran Önce Kurtulun yada bu konuda nakliye firmasından da destek alabilirsiniz.

Eski evinize götüremeyeceğiniz malzemeleri, elden çıkartarak  paketleme öncesi mekanı da genişletip rahatlatın. Elden çıkardığınız, eski eşyalarınızı önceden evden çıkarmanız yararınızadır.

Taşınmanın nakli dışında bazı evrak boyutları da var.Fatura adresi değişikliklerinin bildirilmesi, yeni ev için ikametgahın değiştirilmesi gibi formalite işlemleri biran önce gerçekleştirerek, rahat edin.Oruçoğlu Nakliyat olarak nakliye öncesi yapılması gerekenler.

Comments (14)

 • Yunus Sargın cevap

  İstanbuldan Gebze ye ofisimi taşıdım teşekkürler kaliteli hizmetiniz için.

  22 Ekim 2017 , 18:13
 • Şenay Çetin cevap

  Oruçoğlu ile evden eve nakliyat işlemi yaptırdım. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

  22 Ekim 2017 , 19:39
 • Gülden cevap

  Tavsiyelerinize uyacağım

  23 Ekim 2017 , 01:46
 • Kasım cevap

  yazılarınız çok iyi

  23 Ekim 2017 , 11:50
 • Serkan cevap

  Merhabalar bizde evimizi taşırken bu firma ile taşındık herkese tavsiye ederim.
  Serkan yiğit

  25 Ocak 2019 , 22:54
 • Bora Akay cevap

  Şehir dışına taşınmamız gerekiyordu firma ile iletişime geçtik,bize kısa zamanda destek verdiler taşınacak eşyalarımızı görüp sözleşme yaptık söz verdikleri gibi zamanında taşıdılar teşekkürler. Bora Akay

  10 Mayıs 2019 , 14:12
 • cem özarslan cevap

  İstanbulDAN Ankaraya ev eşyalarımızı ilj defa Oruçoğlu ile taşıttık. Gerek taşınma öncesi sağladıkları destek gerekse taşınma esnasında yapılan ambalajlama ile bir bardağımız dahi kırılmadan yeni evimize yerleştik. Ekonomik de oldu bizim için. Ev taşıyacaklara tavsiye ederim.

  Teşekkürler Oruçoğlu.

  4 Temmuz 2019 , 12:40
 • cem özarslan cevap

  İstanbulDAN Ankaraya ev eşyalarımızı ilk defa Oruçoğlu ile taşıttık. Gerek taşınma öncesi sağladıkları destek gerekse taşınma esnasında yapılan ambalajlama ile bir bardağımız dahi kırılmadan yeni evimize yerleştik. Ekonomik de oldu bizim için. Ev taşıyacaklara tavsiye ederim.

  Teşekkürler Oruçoğlu.

  4 Temmuz 2019 , 12:41
 • Ekrem cevap

  Ofisimizi taşıdıkları zaman tanıştım kendileriyle. Benim de ev taşıma işine yardımcı oldular. Kendilerinden çok memnun kaldım. Sabah 8de gelip bütün evi 2.5 saatte paketlediler. 1-2 ufak çizik dışında eşyalarıma zarar gelmedi. Onları da nazarlık diye sayıyorum 🙂

  6 Temmuz 2019 , 13:37
 • Gamze cevap

  Merhaba, İstanbul’dan Ankara’ya yaşınmamda bana en büyük desteği sağlayan Orucoğlu nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim, kesinlikle tavsiye ediyorum eşyalarım saatinde ve eksiksiz teslim edildi , çalışanlar gayet güleryüzle çok teşekkür ederim..

  2 Ekim 2019 , 09:05
 • Kemsl cevap

  Avrupa yakasında anadolu yakasına taşındım. 3 farklı lokasyona teslimat yapılası gerekiyordu. 2 araç yolladılar, çalışanlar güler yüzlü, yardımsever insanlar. Ne bir eşyama zarar geldi, ne bir eşyam eksik geldi. Yapmak zorunda olmadıkları şeyleri bile ricamızla yaptılar ve ikiletmediler. Her bir çalışana ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

  5 Kasım 2019 , 13:56
 • Google cevap

  Sitede yazılan onlarca olumlu yorumlar neticesinde arayıp yardım istedim. Ne kadar da doğru br tercih yaptığımı bugün ki taşınma deneyimimizde daha iyi anladım. Profesyonel ekibi sayesinde , kaliteli ve sorunsuz bir Şekilde yeni evimize taşındık. Ali bey size ve ekibinize Çok teşekkür ederim. İyiki sizleri tanıdık ve iyi ki varsınız. Oruçoğlu nakliyatı önemle tavsiye ediyorum.

  26 Şubat 2020 , 15:43
 • Bahar Özsu cevap

  İstanbul’da ev taşımak için nakliye şirketi araştırmam çok uzun sürdü, birkaç farklı yerden ekspertiz hizmeti aldım ve sonunda Oruçoğlu’na karar verdik.. İyiki de öyle yapmışız, gerçekten a’dan z’ye her bakımından memnun kaldık. Bizi hiç yormadan ve üzmeden hızlı bir şekilde taşıma sürecini tamamladılar. Paketleme, taşıma, montaj vs son derece başarılı, hiçbir eşyamıza zarar vermeden taşıma işlemi gerçekleşti…Bize gelen ekip de birbiriyle uyumlu, çalışkan ve saygılı insanlardı…Kesinlikle tavsiye ediyorum…

  2 Mart 2020 , 08:30
 • Bahar cevap

  İstanbul içi ev nakliyat hizmetini Oruçoğlu Nakliyat’tan aldım. Öncesinde çok araştırma yaptım ve birkaç firmadan da ekspertiz hizmeti aldım seçim yapabilmek için. Sonunda Oruçoğlu Nakliyat’a karar verik, iyi ki de vermişiz. Çok memnun kaldık. Profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden güvenilir bir firma. Çalışan ekip de çok çalışkan, birbiriyle uyumlu, müşteriye saygılı ve işlerinde profesyonel insanlardan oluşuyordu. Paketleme, taşıma, montaj 10 üzerinden 10’du. Hiçbir malımıza zarar gelmeden, taşınma süresince hiç bizleri yormadan ve üzmeden, işlerini son derece pratik ve hızlı bir şekilde tamaladılar. Ali Bey’e ve tüm ekibine tekrar teşekkürler. Firmayı herkese tavsiye ederim.

  2 Mart 2020 , 10:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat