Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler » Evden Eve Nakliyat

Blog

Evden Eve Nakliyeciler

Evden eve nakliye, evde bulunan eşyaların bir evden başka bir eve taşınması işlemleridir. Taşınma işlemleri oldukça zor ve meşakkatlidir. Tayin, eğitim, iş değişikliği, ev sahibi ile anlaşamama, yeni bir ev satın alma, ev değiştirme gereksinimlerinin ortaya çıkması gibi nedenlerden dolayı taşınmak zorunda olan kişilerin taşınma işlemlerinin, kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilmesi için evden eve nakliyeciler hizmet vermektedir.

Firmamız, evden eve nakliye işlemlerini işinde uzman ve profesyonel elemanları ile gerçekleştirmektedir. Taşınma işlemlerinin her aşamasında işinin ehli kişiler ve son teknolojik aletler kullanılmaktadır. Evde bulunan maddi ve manevi değeri yüksek eşyaların, herhangi bir zarar görmemesi için eşyaların ambalajlanması, araca yüklenmesi, nakliyesi gibi aşamalarda profesyonel ekiplerimiz hizmet vermektedir. Merdiven altı diye tabir edilen kişiler tarafından gerçekleştirilen nakliye işlemleri esnasında eşyalar zarar görecektir. Taşınma işlemleri, profesyonellik ve uzmanlık gerektirir.

Asansörlü Taşımacılık

Evden eve nakliye için asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz. Binanın konumuna uygun şekilde asansörlü taşıma hizmeti tercih edilmelidir. Asansörlü taşıma hizmeti ile eşyaların herhangi bir zarar görmeden kısa süre içerisinde taşınması sağlanır. Günümüzde birçok dairenin yüksekte olması, bina boşluğunun dar olması nedeniyle eşyalar el ile taşındığı takdirde çarpma, düşme sonucunda hasar görürler.

Bu tür sorunlarla karşılaşmamak, eşyaların zarar görmeden araca taşınması için firmamız asansörlü taşıma hizmetini sunmaktadır. Firmamız tarafından ambalajlanması gerçekleştirilen eşyalar, taşınma günü asansörlü sistem kurularak araca yerleştirilir. Eşyaların taşınacağı evde de tekrar asansörlü sistem kullanılarak eşyalar eve taşınır. Sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi için evden eve nakliyeciler olarak asansörlü taşıma sisteminin kullanılmasını tercih etmekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyeciler fiyatları; eşyanın miktarına, alınacak hizmete ve yol mesafesine göre farklılık gösterecektir. Firmamız, kaliteli ve profesyonel hizmeti uygun fiyatlarda sunmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen evden eve nakliye işlemleri esnasında eşyaların herhangi bir zarar görmemesi, eşya sahibinin mağdur olmaması için eşyalar sigortalanır.

Firmamız, nakliye sektöründe İşinde uzman elemanları ile nakliye işlemlerini sigortalı ve sertifikalı hizmeti, uygun fiyatlarda sunarak, % 100 müşteri memnuniyetini sağlar. Kaliteli hizmeti ucuz fiyatlarda almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat