Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler Derneği | Oruçoğlu Nakliyat 0532 315 90 51

Blog

Evden Eve Nakliyeciler Derneği

İstanbul’da ev taşıma firmaları genelde bir çoğu  Evden  Eve Nakliyeciler Derneği, ne üyesidir sizde tanışmanızda sorun yaşamak istemiyorsanız bu derneğe üye bir firmayı tercih edin.Evden Eve Nakliyeciler Derneği,Belki de hayatının neredeyse on iki yılını taşınma süreçleri ile geçirmiş biri olduğumdan, konuyla her zaman özel ilgilendim. ,Bazen bu taşınma öyküleri taşıma aracının adresi bulamaması, taşıt sürücüsünün müşteriyi arayarak kaybolduğu yeri bildirmesi, yanlış bir bölgede boşaltım yapılması gibi tiraj-komik  hallere varabiliyor.Evden eve nakliyat

Zaman zaman nakliye sektöründe eşimin dostumun başına gelenler bir hayli üzücü de olabiliyor. En son bir arkadaşım, bürosunu taşıtırken kaybettiği büro mobilyaları için bir hayli çırpınmıştı. Ancak evden eve nakliye için İnternet üzerinden anlaştığı kişinin korsan iş gördüğünü ve dolayısıyla da dolandırıldığını anladığında iş işten geçmişti. En son yoğun çabalar sonucunda dolandırıcının yakalandığını da öğrendim ancak bu süre zarfında arkadaşım işinden, ekmeğinden olduğu, işini sil baştan kurmak için borca girdiği çok çetrefilli bir süreç yaşadı.

En iyisi evden eve nakliyat firmalarını özenle seçmek ve firma ile olan ön görüşmeyi kesinlikle firmanın bürosunda yüz yüze yapmak.

Evden eve nakliyat firmasının seçiminde ise çeşitli kriterler göz önüne alınabiliyor. Eğer işinizi İstanbul’ da bir evden eve nakliyat firması ile çözecekseniz, firmanın seçiminde en kritik seçim kriterini unutmayın: Firmanın, İSTEEND üyesi olup olmadığına dikkat edin.

Unutmayın:

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesi Firma

İsteend Üyesi Firma

İstanbul’da İSTEEND logosuz araçlar Dikkat Edin!

İstanbul merkezli ve evden eve nakliye hizmetini profesyonel bazda ve güvenli biçimde veren, yetki belgesine sahip, gerçek evden eve nakliye firmaları İstanbul Evden Eve Nakliyatçılar Derneği’ nin üyesidir. İSTEEND üyesi firmalarla güvenle çalışabilirsiniz. Bunun yanında İSTEEND logosu bulunmayan taşıma araçlarının korsan olduğu bilinmektedir.

Dolayısıyla da  anlaşmak istediğiniz İstanbul merkezli evden eve nakliyat firmasının kesinlikle İSTEEND üyesi olmasına dikkat etmelisiniz.

Sektörsel Mücadele Veren Bir Dernek

Peki İSTEEND nedir? İSTEEND evden ev nakliyat sektöründe, sektörsel mücadele veren bir dernek kuruluğudur ve ‘İstanbul Evden Eve Nakliyatçılar Derneği’dir. Nakliyat sektöründe özellikle korsan nakliye firmalarına karşı verdiği mücadele ve meslek standartları konusundaki öncü çıkışları ile tanınmaktadır.

İstanbul’ da taşıma işlemleri sırasında İSTEEND üyesi olmayan kuruluşlarla çalışılmaması kesinlikle önerilmektedir. İSTEEND logosunun bulunmadığı evden eve nakliye araçlarının korsan olduğu görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat