Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyeciler | İstanbul Firması Oruçoğlu | 0532 315 90 51

Blog

Evden Eve Nakliyeciler

 

Şehir İçi Taşımacılık

Evden Eve Nakliyeciler

Özellikle de şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık faaliyetleri yürüten evden eve nakliyeciler, yük çeşitlerine göre araçlar tahsis etmektedir. Örneğin ağır tonaja sahip olan malzemeler, depolama alanı geniş olan tırlar ile taşınmaktadır. Uygulamalar sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için de her türlü önlem alınmaktadır. Eşyaların fiziki özelliklerine göre şekillenen taşıma işlemleri, maksimum 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıca tüm yükler adreslere kadar ulaştırılmakta veya adreslerden toplanmaktadır.

Evden Eve Nakliyeciler Hangi Alanda Hizmet verir? 

Şirketler, ürettiği ürünleri pazarlamak için farklı illere götürmektedir. Bu durum, evden eve nakliyeciler hizmeti veren firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yeni bayilik açan firmalar, ofis taşımacılığı desteği almak için yine nakliyecilere başvurmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı gerçekleşen ev taşımacılığı projeleri de, tarafından gerçekleştirilmektedir. Genel olarak bir eşyanın taşınabilmesi için her zaman nakliye firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Söz konusu firmalar, kurumsal yük, parça yük ve kuru yük taşımacılığı alanlarında da boy göstermektedir. Hizmet şekilleri ve fiyatları ise, bölgeden gölgeye değişmektedir. Yük sayısı ve tonajı, fiyat belirlenmesinde önemli bir etken oynamaktadır. Ancak her firma müşterilerine özel çeşitli indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir.

Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliyeciler firmaları bünyesinde çok sayıda araç ve personel bulunmaktadır. Projeler, eşyaların paketlenmesi ile başlatılmakta ve montaj edilmesi ile de sonuçlandırılmaktadır. Bu süre içerisinde hiçbir eşyanın zarar görmemesi için çeşitli önlemler alınmaktadır. Ayrıca nakliyat işlemleri, alanında uzman olan ve belirli bir tecrübeye ulaşmış olan personeller tarafından verilmektedir. talep ettiği ücret karşılığında paketleme, taşıma ve kurulum desteği sunmaktadır. Yani pek çok aşamayı söz konusu firmalar gerçekleştirmektedir. Ofis ve parça yük taşımacılığı noktasında da aynı hizmetler geçerlidir. Bazı firmalar asansör sistemlerini kullanarak, taşınma sürecinin daha hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyeciler Ne Kadar Ücret Talep eder?

Evden eve nakliye firmaları,müşterilerinden ürün sayısı ve tonajı göz önünde bulundurularak ücretler talep etmektedir. Bu ücretler ise, her firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Ancak ortalama bir rakam vermek gerekirse, en düşük bir nakliye ücret, 800 Türk Lirasıdır. Söz konusu bu ücretin artmasına neden olan en büyük etken ise, kilometre uzunluğudur. Yani eşyaların götürülmesi planlanan adreslerin, eski adreslere olan uzaklığıdır. Çünkü araç yakıt masrafları, buna göre şekillenmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için ile iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir firma ile anlaşabilir ve adresinize inceleme ekibi gelmesini sağlayabilirsiniz. .   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat