Evden Eve Nakliyat Evden Eve » Evden Eve Nakliyat

Blog

Evden Eve

Ev ya da iş yeri gibi farklı birçok mekânda yer alan eşyaların nakliyesine gerek duyulabilmektedir. Günlerce süren eşya toplama ve paketlemenin yanı sıra bu eşyaların sevk edilme ve tekrar yerleştirilmesi de sıkıntı yaratmaktadır. Eşyanızın yeni yerleşim yerine toplanarak sevk edilmesi işlemlerinde daha hızlı ve güvenli bir seçime yer açmak için ise evden eve nakliyat firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde geniş kitleye destek veriyor.

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanarak kaliteli ve konforlu bir taşınma işlemine yer vermek için firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek başvurunuzu iletmeniz yeterlidir. 

Evden Eve Nakliyat Hizmet Bedeli Nasıl Hesaplanır?

Evden eve nakliye işlemleri için gerçekleştireceğiniz başvuru işlemi sonrasında yetkili personelimiz taşınmaya konu olan eşyanızın yer aldığı adrese ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper hizmeti sunacaktır.

Firmamız yetkili personeli tarafından gerçekleştirilecek olan eksper hizmetinde birçok detaya yer açılarak hizmet bedeli hesaplanır. Personelimiz taşınmaya konu olan eşya yükünden, bina durumuna ve yeni yerleşim yerinize olan uzaklığa kadar birçok bilgiyi almanın yanı sıra talep ettiğiniz ek hizmetleri de rapora ekler. 

Hazırlanacak olan ücretsiz eksper raporuna göre hizmet belirlemesi yapılarak onayınıza sunulur. Hizmet bedeline onay vermeniz ile beraber firmamız tarafından hazırlanacak olan sözleşme ile taşımacılık hizmeti sunulur. 

Evden Eve Nakliyatta Hizmet Sözleşmesinin Önemi 

Evden eve nakliyat işlemlerinde ücretsiz olarak sunulacak olan eksper hizmeti sonrasında hazırlanan rapora göre belirlenen bedele onay vermeniz ile beraber hizmet sözleşmesi hazırlanır. Taraflar arasında imzalanan hizmet sözleşmesi hem hizmet alanın hem de sunanın haklarının korunması açısından oldukça önemlidir.

Yükümlülükler ve bu yükümlülüklerin yerine getirilmemesi durumundaki yaptırımlar sözleşme hükümleri ile kayıt altına alınmış olur. Böylelikle güvenli bir taşımacılık hizmeti almanız mümkün olur. Bunların yanı sıra hazırlanacak olan hizmet sözleşmesi ile beraber nakliyat sigortasından da yararlanmanın avantajlarına sahip olursunuz. Eşyanız yeni yerleşim yerinize sigorta kapsamında nakledilerek garantili ve kaliteli bir taşınma gerçekleştirmenin de ayrıcalığını firmamızdan temin etmek için başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Formun Üstü

Formun Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat