Evden Eve Nakliyat İzmir Şehirler Arası Nakliyat | Oruçoğlu Taşımacılık 0532 315 90 51

Blog

İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Günümüzde ev taşıma şartları.İzmir Şehirler Arası Nakliyat.ev eşyası taşımak için güvenilir bir Nakliyat Firması bulmak çok zor. ancak eşten dosttan daha önce taşınan akrabalardan sorup soruşturmak zorunda kalıyoruz ne yazık ki.ev eşyası ofis eşyası taşımak açıkçası oldukça meşakkatli bir süre,ancak her gün gelişen Nakliyat sektörü beraberinde sektöre aynı zamanda çeşitli denetimler yapılmaktadır.taşınmalar’da sorun yaşadığınızda artık derdinizi anlatabileceğiniz resmi bir kurum var.Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı olan sektörün denetimini yapan kurum bu tür şehirler arası ve şehir içi ev eşya taşımacılığı yapmaları için gerçek ve tüzel kişiliğe sahip firmalara K3 yetki belgesi vererek sektörde oto kontrol yapan kurum her türlü sorunları talep olması durumunda gerekli denetimleri yaparak.

Bir Firmanın Ceza Puanı 50 Ceza Puana Ulaştığında

İzmir Şehirler Arası Nakliyat

İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Gerektiğinde her hangi bir usulsüzlük tespit etiğinde para cezası yanı sıra firmalara uyguladığı puantaj sistemi sayesinde firmalarının her bir kusurlu işlemi 5 puan ceza olarak uygulanmaktadır.  faaliyeti için verilen K3 belgesi iptal edilerek artık Faaliyet vermesi durdurulur. siz değerli tüketicilerimizden önemle isteğimiz lütfen korsan firma ve korsan platformlardan  özelikle uzak durmanızı rica ediyoruz. günümüzde özelikle İnternet ortamında Klavye fareleri Türemiş durumda sektördeki boşluğu fırsat bilerek hemen hemen her ay yeni bir Nakliyat, platformu.her önüne gelen platformları açılıyor.

Korsan Platformlardan Uzak Durun

İzmir Şehirler Arası Nakliyat.Bu tarz platformlar kendi bünyelerine sırf maddi kazanç elde etmek için tüm Türkiye genelinde hiç bir ön şartları olmadan kendi bünyelerine aldıkları sözde Nakliyat Firmalarını,Hiç bir şekilde gerçek veya tüzel kişiliklerine bakılmadan kendi bünyelerine ekleyerek sözde platformlarına düşen Nakliye ücretleri ve Taleplerini birden fazla üye firmalara ücret karşılığı satarak haksız kazanç sağlamaktalar. bu durum bu sektörde faaliyet veren gerçek firmaları çok zor durumda bırakmakta. aynı zamanda insanları da mağdur etmektedirler eşyalarını bu tarz platformlardan oluşturdukları talep nedeniyle hiç bilmedikleri ve tanımadıkları kişilerle muhatap olmak zorunda kalıyorlar. ,yaşadıkları sıkıntılar sonucunda hiç bir şekilde muhatap bulamazlar. ayrıca özel iletişim bilgileriniz birden çok kişiye ücret karşılığı satılmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat