Evden Eve Nakliyat Kocaeli Evden Eve Nakliyat | Oruçoğlu 0532 315 90 51

Blog

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat firması, ofis ve ev taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. 20 yıllık tecrübesi le tüm işlemler profesyonel bir şekilde tamamlayan firma, eşyalara özel olarak çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Alanında uzman personelleri sayesinde de en ufak bir eşyanın zarar görmesi engellenmektedir. Derince, Körfez ve diğer tüm ilçelere de anlık olarak araç desteği sağlanmaktadır.firması, kurumsal veya parça yük taşımacılığı hizmetleri de vermektedir. Tüm eşyalar, talep edilen adreslerden alınmakta ve yine talep edilen adreslere getirilmektedir. Ayrıca gerek şehir içi, gerekse şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerine uygun olan araçlar tercih edilmektedir. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde kullanılan kamyon ve kamyonetler, taşıma güvenliğini de maksimum bir düzeye getirmektedir.

Nakliyat Süreci

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat ekipleri, evlerde veya ofislerde bulunan tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından yükleme işlemlerine geçilmektedir. Yüksek katlı binalar için se asansör sistemleri kurulmaktadır. Bu sayede tüm eşyalar pratik bir şekilde indirilmekte veya çıkarılmaktadır.firması, şehirler arası taşımacılık noktasında da destek sağlamaktadır. Yine şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde de üst düzey bir paketleme ve montaj başarısı gösterilmektedir. Nakliyat süresinde yaşanan rutin sorunlar, firmanın uzman ekipleri sayesinde çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca gerek montaj, gerekse sevkiyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için de her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Araçları

Nakliyat sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alan kamyon ve kamyonet modelleri, taşıma güvenliği açısından oldukça önemlidir. firması, sadece üstü kapalı olan araç modelleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca firma bünyesinde bulunan kamyonların tamamı da K3 belgesine sahiptir. Yani taşıma izinleri olmakla beraber, düzenli bir şekilde de bakımlardan geçirilmektedir. Araçların depolama alanları da farklılık göstermektedir.personelleri, başlangıç aşamasında eşyaları kontrol ettiği için uygun araç belirlenmesi noktasında sorun yaşanmamaktadır. Tüm eşyalar tek seferde adreslere iletilmekte ve sürekli git gel yapılması durumunda kalınmamaktadır. Araç kasaları içerisinde bulunan sabitleme aparatları sayesinde paketlenen eşyaların birbirine sürtülmesi engellenmektedir. Kocaeli nakliyat, tüm uygulamalar sırasında önceliği her zaman eşya güvenliğine vermektedir.

Ekonomik Hizmet

firması, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu nedenle de taşımacılık hizmetlerini makul rakamlar ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca müşterilere özel indirim ve kampanyalarda yapılmaktadır. Paketleme ve montaj gibi hizmetler için de ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Tuzla, Gebze ve yakın diğer ilçeler için de parça yük taşımacılığı desteği sunulmaktadır firması ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca anlık araç taleplerinizi de firma bünyesinden karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat