Evden Eve Nakliyat Nakliyat Sigortası Nedir | Oruçoğlu Nakliyat 0532 315 90 51

Blog

Nakliyat Sigortası Nedir

Evden eve nakliyat, nakliyat sigortası nedir,eşyaların paketlenmesi ile başlayıp, yeni yerine ulaştırılması ve hatta yeni meskende eşyaların kurularak yerine yerleştirilmesi ile sonlanan, ve ne yazık ki bir çok kişi’de böyle biliyor, ancak nakliye sigortasının kapsamı eşyalar kamyona yüklendiğinde ve yola çıktığında başlar, ve gideceği yeni adreste kapıya yanaştığında ve kamyonun içindeki eşyalar tamamen boşaltıldıktan sonra sigorta kapsamı’da sona erer, yani taşıma firması size kapsamı şöyledir böyledir dediğinde kesinlikle inanmayın. nakliyat sigortası nedir, eşya paketleme kamyona taşıma kamyonda istiflemeyi ve boşalmada yeni eve yerleştirmeyi ne yazık ki kapsamıyor.yani kısacası taşıma elemanlarından kaynaklanan hasarları karşılamıyor.

Nakliyat Sigortası Nedir

Nakliyat Sigortası Nedir

 

Nakliye Firmalarının Özenle Seçilmesi Çok Önemli.

Evden eve nakliyat, amatör ya da geleneksel yollarla yapıldığında bir kabusa dönüşebiliyor. Bu konuda eski toprak insanların taşınırken kaybolan kırılan çizilen eşyalarından bahsettiğini sıklıkla duyuyoruz. nedense sonradan çıkan nakliye sigortası sözde bu sorunları ortadan kaldırıyormuş gibi bir algı oluştu, bu yüzden taşınanlar sigortalı taşındıklarını zannederek taşınırlar, ama başlarına bir iş geldiğinde ne yazık ki nedense hiç muhatap bulamıyorlar. Ancak günümüzde evden eve nakliye sektörünün hızla gelişmesine paralele biçimde, bu işi profesyonelce yapan firmalar’da var nakliyat sigortası nedir, hakkında işlerini yaptıkları müşterilerine açıkça söylüyorlar, bu sayede eşyalarınız hızlı ve güvenli şekilde taşınıyor.

Bu noktada nakliye firmalarının özenle seçilmesi çok önemli. Çünkü nakliye sektörünün büyümesi, her alanda olduğu gibi bu piyasada da bir takım kirlilikler getirmiş durumda.
Peki nakliye firmasının seçiminde neler önemlidir? Bu sorunun birçok yanıtı mevcut; nakliye firmasının referanslarını incelemek, nakliye fiyatları konusunda ortalama bir fiyatı bilerek firma ile görüşmeye gitmek, firmanın çok ısrarcı ve aşırı teminat verici bir dil kullanmadığına dikkat etmek en başta sayılabilir. Bunun dışında çok önemli olan bir konu da göz ardı edilmemelidir. Nakliye firmanızı seçerken nakliye sigortası nedir hakkında size bilgi vermesi önemli bir seçim kriteri olmalıdır.

Nakliyat Sigortası Nedir? Nakliyat Sigortası Ne İşe Yarar?

Nakliyat Sigortası nedir, evden eve nakliyat işlemlerinde yolculuk sırasında mala gelebilecek  ziya’ya karşı malın sigortalanması dır. Mala gelecek çizik gibi alt düzeyde hasarların sigortalanması poliçe işlemleri kapsamında çok masraflı olacağından genellikle taşıma firmaları, malı tam ziya’ya karşı sigortalama maktadır. zaten hiç bir sigorta şirketi de bunu kabul etmiyor, Nakliyat sigortası nedir, ulaşımda meydana gelecek kazalara ya da yangın gibi beklenmedik afetlere karşı hem taşıma firmasının hem de taşınan kişinin yararınadır.

Nakliyat sigortası nedir, malınızı  ziyaya karşı korumaya alır. Ayrıca malın taşıyan firmanın da sigorta kapsamında yer alması, malı taşınan  kişinin avantajına çalışır.

Comment (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat