Evden Eve Nakliyat Nakliye Evden Eve | Oruçoğlu Nakliyat | 0532 315 90 51

Blog

Nakliye Evden Eve

Taşımacılık sektöründe nakliye evden eve, hizmeti veren  firmaları, eşyaların güvenli bir şekilde farklı adreslere taşınmasını sağlamaktır. Parça yükler, ofis malzemeleri ve ağır tonaja sahip olan yükler de, yine bu firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Eve gelen ekipler, taşınması planlanan eşyaları incelemekte ve daha sonra paketleme işlemlerine geçmektedir. Nakliye evden eve firmaları, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık desteği de sunmaktadır. Özellikle de farklı tonajlara sahip olan yükler, profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Firmalar yolculuk sırasında eşyaların zarar görmemesi için de çeşitli önlemler almaktadır. Bu sayede sektörün rutin sorunu olan maddi kayıplar ortadan kaldırılmaktadır.

Nakliye Evden Eve Araçları

Nakliye Evden Eve

Nakliye Evden Eve

Nakliye evden eve firmaları, yeni teknolojiler ile üretilmiş olan araçlarla hizmet vermektedir. Taşımacılık işlemlerinde kullanılan kamyon ve tırlar sayesinde eşyalar tek seferde adreslere lanse edilmektedir. Ayrıca söz konusu bu araçlarda asansör sistemleri de yer almaktadır. Maksimum 25. Kata kadar ulaşan asansörler, taşıma işlemlerinin daha pratik bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. nakliye firmaları, şehirlerarası taşımacılık hizmetleri başta olmak üzere, tüm hizmetlerini sigortalı araç modelleri ile vermektedir. Bu sayede taşıma sırasında yaşanan maddi kayıplar, ürün sahiplerine yansıtılmamaktadır. Nakliyat araçların birçoğu kapalı kasalardan oluşmaktadır. Yüklerin dış atmosfer ile ilişki kesilerek, taşıma güvenliği bir tık daha arttırılmaktadır.

Uzman Ekipler

Bilindiği üzere, nakliyat işlemleri sırasında yanlış yapılan uygumalar neticesinde eşyalara zarar verilmektedir. Bu durum, projelerin uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmesi gerektiğinin altını çizmektedir. firmaları, sadece fiziki yeterliği olan ve sektör ile ilgili bilgisi olan personeller ile hizmet vermektedir. Söz konusu bu personeller, tüm eşyaları özenle paketlemekte ve uygun yöntemler ile araçlara yüklemektedir. Ayrıca pek çok  firması ekipleri, montaj noktasında da destek sağlamaktadır. Projenin tamamlanma süresi ise, ekiplerin bilgi ve tecrübesine göre uzamakta veya kısalmaktadır. Sistemli bir şekilde hizmet veren personeller, kuşkusuz tüm yüklerin anlık olarak adreslere iletilmesini sağlamaktadır. Ayrıca sorunsuz bir destek sunan alanında uzman ekipler, eşyaların zarar görme riskini de ortadan kaldırmaktadır.

Nakliye Fiyatları

Sektörde hizmet veren  firmalarının müşterilerinden talep ettiği ücretlerde değişkenlik göstermektedir. Pek çok firma indirim ve kampanyalar düzenlese de, artan maliyetler nedeniyle ekonomik rakamlar ile yüksek memnuniyet oranları elde edememektedir. Yük sayısına, tonajına bağlı olarak değişkenlik gösteren fiyatları, bölgeden bölgeye göre de farklılaşmaktadır. Özellikle de şehir içi taşımacılık hizmetleri, diğer taşımacılık hizmetlerine göre biraz daha makul rakamlar ile verilmektedir. Araç yakıtının az olması, proje maliyeti doğrudan etkilemektedir. Taşıma desteği almak isteyen bireylerin, firma araştırma noktasında da fiyat oranlarını da değerlendirmeleri gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat