Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma Şirketleri | ORUÇOĞLU | 0532 315 90 51

Blog

Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis taşma şirketleri, çalışma alanlarında bulunan eşyaların farklı adreslere götürülmesi noktasında hizmet vermektedir. Taşınma işlemleri, bahsi geçen şirketler tarafından pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle de mobilyalar, koltuklar ve mobilyalar özenle paketlenmektedir. Paketlenen eşyalar ise, hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Ofislerde kullanılan eşyaların sert darbeler karşısında dayanıklılık gösterebilmesi için paketleme işlemleri sırasında köpük malzemeleri kullanılmaktadır. Ofis taşıma şirketleri, özellikle de uygulama noktasında maddi zararların yOfis Taşıma Fiyatlarıaşanmaması için her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde almaktadır. Eşyalar paketlendikten sonra uygun depolama alanlarına sahip olan araçlara yüklenmektedir. Bu araçların içerisinde bulunan teknolojik özellikler sayesinde gerek indirme, gerekse yükleme işlemleri daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Montaj Desteği

Dolap ve kabin gibi eşyalar, taşınma işlemleri öncesinde sökülmektedir. Aksi taktirde araçların kasaları erken dolacağı için sürekli git gel yapılması durumunda kalınmaktadır. Bu nedenle de ofis taşıma şirketleri ekipleri, her bir parça yükü en küçük yapı taşlarına kadar sökmektedir. Sökülen bu ürünler, yeni çalışma alanlarına getirildiğinde ise, yine uzman ekipler tarafından montaj edilmektedir. Montaj işlemleri sayesinde, müşterilerin zahmetsiz bir hizmet alması sağlanmaktadır. Ayrıca düzenin çabuk kurulması açısından da oldukça faydalıdır.

Araç Çeşitleri

Taşıma denilince akla ilk gelen ihtiyaçlardan biri olan nakliyat araçları, günümüz teknolojisinde üretildiği için çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özellikler sayesinde eşyaların zarar görme riski de minimum seviyeye indirilmektedir. Oruçoğlu olarak bünyesinde bulunan kamyon ve kamyonetlerin tamamı kapalı kasadır. Tüm yükler, yolculuk sırasında çevresel etkenlerden gelen darbelerden korunmaktadır. Ayrıca pek çok firma, projelere özel olarak da araç tahsis etmektedir. Yine yüksek katlarda bulunan ofisler için ise, asansörlü taşımacılık desteği verilmektedir. Özellikle de eşya sayısının fazla olduğu projelerde kullanılan asansörler, talep edilen yüksekliğe kadar ulaşabilmektedir.

Ofis Taşıma Şirketleri Tercihleri

Çalışılması planlanan nakliyat firmalarının tercihinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Örneğin firma bünyesinde bulunan araçların kalitesi ve modeli oldukça önemlidir. Zira eski nakliyat kamyonları yolculuk sırasında eşyaların zarar görmelerine neden olabilmektedir. Ayrıca eski kamyonlarda bulunan donanımsal özellikler nakliyat güvenliğini istenilen seviye de sağlamayabilir. tercihinde profesyonel hizmet sunulup sunulmadığının da araştırılması ve fiyat noktasında da sorgulanması yapılması gerekmektedir. Özellikle de kurumsal hizmetler için gerekli olan sigortalı taşımacılık desteği, her nakliyat firması tarafından verilmeyebilir.

Bölgeye Yakın Olan Firma Tercihi

Taşımacılık projesinin gerçekleşeceği bölgeye yakın olan nakliyat firmasının seçilmesi, maliyetler açısından önemlidir. Örneğin aracın yakacağı yakıt masrafları, bir nakliyatın en büyük giderleridir. Bu nedenle de ofis eşyası taşıma firmalarının arasından bölgeye veya semte en yakın olan firma ile görüşülmelidir. Böylece müşteriye sunulan fiyatlar oldukça düşürülmekte ve daha ekonomik bir taşımacılık hizmeti alınabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat