Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma Fiyatları | İlden İle Parça Eşya Taşıma | 444 41 65

Blog

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları, birkaç adet eşyanın şehir içerisinde ya da şehir dışında bir yere gönderilmesi işlemine verilen isimdir. Parça olarak eşyaların taşınmasının nedeni eşyaların kişilerin kendi araçları ile taşınamayacak kadar büyük ya da ağır olmasından kaynaklanmaktadır. Bu eşyaların birden fazla araç ile taşınmaya çalışılması büyük bir maliyete neden olmaktadır. Ancak parça eşya taşımacılığı ile taşınması maliyet yönünden çok daha uygun bir fiyata denk gelmesine neden olmaktadır. Çünkü parça eşya taşımacılığı fiyatları oldukça ekonomiktir.

Ancak parça eşya taşımacılığında da kişilerin aklına takılan bazı sorular olmaktadır. Bunlardan birisi de aynı araç ile taşınması nedeni ile kamyon içerisinde eşyaların birbirleri ile karışmasıdır. Ancak firmamız ile böyle bir endişe içerisine girmenize gerek bulunmamaktadır. Çünkü firmamız ile böyle bir durum yaşamanız söz konusu değildir. Ürünleriniz karışmadan size olduğu gibi geri teslim etmektedir.

Parça Eşya Taşımada Bir Sorun Yaşanır Mı?

Parça eşya taşıma esnasında firmamız ile herhangi bir sorun yaşama durumunuz mümkün değildir. Çünkü firmamız ürünlerinizi öncelikle dikkatli bir şekilde paketlemektedir. Bu sayede ürünlerinize herhangi bir zarar gelme durumu ortadan kalkmaktadır. Ambalajlamanın ardından ürünleriniz özenli ve dikkatli bir şekilde araca yüklenmektedir. Ardından eşyalarınıza bir bilanço listesi hazırlanır. Bu bilançonun amacı eşyalarınızın alındığı gibi teslim edilmesini sağlamaktır. Eşyalarınızın başka eşyalar ile karışması gibi bir durum kesinlikle olmamaktadır. Çünkü firmamız işini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Üstelik taşıma işlemlerini bir tek şehir içerisinde değil şehirlerarasında da en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Parça Eşya Taşıma Hizmetleri Nelerdir?

Parça eşya taşıma fiyatları alınan hizmete göre değişiklik göstermektedir. Paketleme işleminin firmamız tarafından yapılmasını isterseniz o zaman fiyat ona göre belirlenmektedir. Firmamızın paketleme işlemini yapması eşyalarınıza gelecek olan zararın önlenmesine yardımcı olmaktadır. Firmamız parça eşyalarınızın paketlenmesi, araca yüklenmesi, gidecek olan adrese taşınması, eşyaların yerleştirilmesi ve son olarak da paketinden çıkarılması işlemlerini yerine getirmekteyiz. Fiyatlarımızı da bunlara göre belirlemekteyiz. Bu işlemleri yerine getirmemiz bütün sorumluluğu da üstlenmemizi sağlamaktadır.

Bu sırada eşyalarınız için en uygun aracın bulunması da sizin ödeyeceğiniz ücretin belirlenmesine yardımcı olan konular arasında yerini almaktadır. Fiyat konusuna etkisi olan bir diğer durum da taşınacak olan parça eşyaların çokluğuna göre değişmektedir. Çünkü eşyalar çoğaldıkça taşımayı yapacak olan kişilerde de artış olmaktadır. Aynı zaman da paketleme malzemeleri ve taşıma aracı da büyüyecek ve ücrette ona göre artacaktır.

Sizin İçin Yararlı Bir Yazı: Şehirler Arası Nakliye

Paketlemenin Yapılması Ücrette Nasıl Değişikliğe Neden Olur?

Parça eşya taşıma fiyatları arasında paketlemenin yapılması da bulunmaktadır. Eğer siz paketleme işlemini kendiniz yapmak isterseniz o zaman fiyatta da değişiklik olmaktadır. Ancak paketleme işlemini sizin yapmanız durumunda eşyanıza gelen herhangi bir zarar karşısında nakliye firması zararı karşılamamaktadır. Çünkü taşıma işlemi için en önemli durum paketleme işlemidir. Fiyattan düşürmek için eşyalarınızı riske atmak istemezseniz o zaman paketleme işlemini de firmamıza bırakarak eşyalarınıza gelecek olan zararı önleyebilirsiniz. Üstelik firmamızın paketleme işlemini yapması durumunda eşyanızda meydana gelen herhangi bir zararı firmamız karşılamaktadır.

Paketleme ve Araca Yükleme İşleminin Yapılması Durumunda

Parça eşya taşıma fiyatları konusunda daha az ödemek isteyen kişiler hem paketleme işlemini hem de araca yükleme işlemini kendileri üstlenmek istemektedirler. Bu durum da hem paketleme işlemini hem de araca yükleme işlemini siz yaparsınız. Firmamız ise sadece eşyalarınızı gideceği adrese götürür. Ona göre de bir fiyat alır. Bu durum karşısında sizin firmamıza ödeyeceğiniz fiyatta yüzde otuzluk gibi bir azalma meydana gelmektedir. Eğer şehir içinde bir taşıma işlemi meydana gelecek ise bu işlemi gerçekleştirmeniz çok daha kolay olmaktadır. Ancak taşıma işleminiz şehirlerarası olacak ise o zaman işinizi şansa bırakmamanızı ve paketleme işlemini de firmamıza bırakmanızı öneririz. Bu sayede hem sorun yaşama durumunuz ortadan kalkacak hem de eşyalarınıza herhangi bir zararın gelme durumu da ortadan kalkmış olacaktır. O yüzden bu durumu iyi bir şekilde düşünmenizi öneririz.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma Hakkında Bilgi

Parça eşya taşıma fiyatları şehir içi ya da şehirlerarası olarak da farklılık göstermektedir. Çünkü şehirlerarası taşıma işlemi oldukça özen isteyen bir iştir. Şehir içi taşıma işlemlerinde sizlerin de eşyaların yüklendiği araca binme imkânınız var. Ancak bu durum şehirlerarası taşıma da mümkün değildir. Şehirlerarası parça eşya taşıma işlemi sırasında aracımıza o yöne gidecek olan başka eşyaları da alarak sizin ödeyeceğiniz ücretin biraz daha azalmasına yardımcı olmaktayız. Bu sayede daha uygun bir fiyat ödemektesiniz. Üstelik eşyalarınıza herhangi bir zarar gelme durumu da bulunmamaktadır.

Ayrıcalıklı Eşya Taşıma

Aynı zaman da eşyalarınızın karışması ya da kaybolması şeklinde bir durum da bulunmamaktadır. Bu nedenle bu taşıma işlemimize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Şehirlerarası taşıma işlemlerimiz sırasında sigorta poliçesi hazırlamaktayız. Bu sayede eşyalarınıza zarar gelme olasılığını da ortadan kaldırmaktayız. Eşyalarınızın şehirlerarası taşıma işlemi sırasında dikkat etmeniz gereken bir diğer durum da eşyalarınız için bir eşya listesi hazırlamanızdır. Bu listeyi hem sizin hem de firmamızın imzalaması bir sorun çıkma olasılığını da ortadan kaldırmaktadır.

Parça Eşya Taşıma İşlemleri

Parça eşya taşıma işlemleri için öncelikle eşyalarınız paketlenerek bulunduğunuz yerden alınmaktadır. Eğer taşıma işlemi için daha gününüz var ancak eşyaların alınması gerekiyorsa o zaman eşyalarınızı depolarımızda bir süre bekletmekteyiz. İşlemlerin tamamlanmasının ardından araca yükleme işlemini yerine getirmekteyiz. Başka kişilerin eşyaları ile aynı araca yükleniyor olsa dahi öncelikle parça eşya listesi yapılmaktadır. Sonrasında ise araç içerisinde her kişinin eşyası büyük boy bir karton ile birbirinden ayrılarak ayrı ayrı yerleştirilmektedir.

Kamyon içerisinde yapılan bu eşya yerleştirme işleminde ilk olarak teslim edilecek olan eşyalar aracın en sonuna yerleştirilerek bu şekilde bir yerleştirme sistemi yerine getirilir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmaz. Eşyalarınızın depoda bekleme süresi ne kadar olursa olsun sizden ayrıca bir depolama ücreti alınmamaktadır. Sizden alınan tek ücret taşıma ücreti olmaktadır.Oruçoğlu Ataşehir Evden Eve Nakliyat,

Parça Eşya Taşıma Neden Tercih Edilir?

Parça eşya taşıma sistemi genel olarak öğrenciler ve tatil yerlerinde yazlığı olan kişiler tarafından tercih edilen bir taşıma sistemidir. Eşyalar firmamız tarafından özenle paketleme işleminin yapılmasından sonra alınmaktadır. Paketleme işlemimiz kargo şirketlerinin yaptığı işleme benzerlik göstermektedir. Ancak kargo şirketlerinin ürünleri takma şeklindeki bir hizmetlerinin olmamasından ve sadece taşıma işlemini yapmalarından dolayı tercih edilmemektedirler. Firmamız parça eşya taşıma işlemi için eşyaları sökmekte daha sonra ise ambalajlama işlemini yerine getirmektedir. Ambalajlama işleminin ardından ürünler firmamız tarafından özenli bir şekilde taşınmaktadır.

Profesyonel Eşya Taşıma

Taşıma işleminin de ardından ürünleriniz yeni yere tekrardan monte edilmektedir. Parça eşya taşıma işleminin de nakliye işleminden herhangi bir farkı yoktur. Sadece parça taşıma işleminde başka kişilerinde eşyalarının taşınmasından dolayı oldukça uygun bir fiyata işlem yerine getirilmektedir. Oldukça uygun bir fiyata firmamızdan en iyi hizmeti alma imkânına sahip olursunuz. Sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Bu nedenle herhangi bir şüphe duymanıza gerek bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat