Evden Eve Nakliyat Parsiyel Eşya Taşıma | Her Bütçeye Uygun Parça Taşıma | 0532 315 90 51

Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel eşya taşıma hizmetimiz; aynı güzergahta en az iki farklı müşterilerimizin eşyalarını “ortak” bir şekilde taşıdığımız hizmetimizdir. Bu sayede müşterilerimiz normalde normalde ödemeleri gereken tutarın daha azını ödemektedirler. Bu da ekonomik bir hizmet anlamına geliyor ve daha az bir bütçe ile profesyonel taşımacılık hizmetimizden faydalanabiliyorsunuz.

İstanbul Parsiyel Taşıma Hizmeti

Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel Eşya Taşıma

Oruçoğlu olarak İstanbul içi evden eve ve her türlü eşya taşımacılığı hizmetlerinizi büyük bir özen ve titizlikle gerçekleştirirken aynı zamanda hizmeti ile de siz değerli müşterilerimizin aynı kalite kriterlerimiz doğrultusunda, normalden çok daha uygun bir fiyat ile taşımacılık hizmetimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

hizmeti aynı zamanda eşyaların parça parça taşınması ya da parça eşya taşıma hizmeti olarak da bilinmektedir. Hizmetimizden faydalanmak oldukça kolaydır. Eşyalarınızı bizlere bildirmeniz ve hangi güzergahta gidileceğini belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu doğrultuda firmamız yine aynı güzergahta  talebinde bulunan diğer müşterimizin talebini de dikkate alarak, sizler için en uygun fiyatı sunacaktır.Oruçoğlu Ofis Eşyası Taşıma Depolama,

Uygun Fiyat’ta Parça Eşya Taşıma Firması

Firmamız sizlere parsiyel taşımacılık hizmeti sayesinde uygun fiyat sunar. Öte yandan eşyalarınızın asla diğer müşterimizin eşyaları ile karışması durumu söz konusu olmadan, hijyenik bir ortamda, uygun koşullarda ve geniş yük hacmine sahip aracımızda taşınması işlemi titizlikle ve özenle gerçekleştirilmektedir.

Parsiyel taşımacılık hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz için tüm hesap ve planı yapıyoruz. Tek bir eşyanın karışması, zarar görmesi gibi durumlar söz konusu bile olmuyor.  Bu anlamda sizlere de kaliteli bir hizmet sunmaya hazırız. Fiyatlar konusunda da olabilecek en uygun fiyatları sağlamaya özen gösteriyoruz. Hizmet talebinde bulunmak ya da daha fazla bilgi almak için bizlere hizmet numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.özelikle şehirler arası nakliyat parça ev eşyası taşımada oldukça aktif çalışan firmamız İstanbul’dan tüm Türkiye’ye parça ev eşyası göndermekte aynı zamanda Türkiye’nin tüm illerinden başka illere’de parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızı hal ediyoruz aldığımız parça eşyalarınızı şehir içinde aynı gün içinde teslim ediyoruz şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde en erken iki gün en geç üç gün içinde teslim ediyoruz.

Hemen Ara
WhatsApp WhatsApp Hattımız
istanbul ataşehir evden eve nakliyat