Evden Eve Nakliyat Profesyonel Ev Taşıma | En İyi Nakliye Firması | Değişmeyen Fiyatlar İle |

Blog

Profesyonel Ev Taşıma

Profesyonel ev taşıma Eşyaların bulunduğu ev ya da depo gibi alanlardan yaşanacak eve taşınma işlemi olan nakliye süreci, sadece eşyaların taşınması olarak düşünülmemelidir. Eşyaların herhangi bir zarar görme ya da kaybolma durumlarının yaşanmaması için nakliye firması tercih ederken birtakım kriterlere dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle nakliye firmalarının özel bir teknik ve donanım eşliğinde, deneyimleri doğrultusunda verecekleri ev taşıma hizmetini almak, zorlu ve zahmetli görünen taşınma sürecinin en büyük kolaylığını oluşturacaktır. Ev taşıma hizmeti veren nakliye firmalarının deneyimli ve uzman ekibiyle beraber eşyaların belirli bir sistemler taşınması sağlanarak zarar görmesi engellenmekte ve eve taşınan eşyalar paketlerinden çıkarılıp eski hallerine getirilerek bu işlemin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Profesyonel nakliye hizmeti veren kurumumuz, deneyimleri ve uzman kadrosuyla bu zahmetli sürecin kurtarıcısı olmaktadır.

Profesyonel Ev Taşıma Hizmetinin Önemi

Profesyonel ev taşıma hizmeti veren firmamız, evden eve taşınma işlemini yalnızca nakliye olarak değerlendirmemektedir. İhtiyaca göre hizmet vermeyi prensip edinerek sistem ve tekniğini oluşturmakta ve sorunsuz bir işleyiş gerçekleştirmeye önem veriyoruz. Taşınmak gibi zorlu ve stresli bir süreci taşınan insanlar için daha kolay bir hale getiren firma, paketleme, montaj gibi işlemler konusunda verecekleri kusursuz hizmetle zararsız bir nakliyat gerçekleştirmektedir. Asansörlü taşıma hizmeti, sigortalı taşıma ve eşyaların korunaklı taşınması konusunda verilen ileri teknolojiye sahip hizmet veren firma, bu sürecin en önemli aşamasını oluşturmaktadır.

Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti Nedir?

Profesyonel ev taşıma hizmetinin en önemli aşamalarından birini oluşturan asansörlü ev taşıma, günümüzde çok katlı apartmanların çoğalmasıyla birlikte önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. İnsan gücü yerine teknolojiden faydalanarak gerçekleştirilen asansörlü taşımacılık ile daha kolay ve hızlı bir nakliye gerçekleştirilmektedir. Bu teknolojiyi kullanan firmalar sayesinde taşınan eşyalar daha az zarar görmekte ve insan gücüyle taşınırken apartman koridorlarına verilmesi muhtemel zararlar engellenmektedir. Ev taşımacılığının en önemli ayırıcı özelliği olan hasarsız eşya taşınması, asansörlü taşımacılık hizmeti ile mümkün olmaktadır. Bu teknik donanıma sahip profesyonel hizmet veren nakliye kurumları, özellikle büyük şehirlerde yaşayan ve yüksek apartmanlarda ikamet eden insanlar için büyük öneme sahip olmaktadır. Ancak asansörlü taşımacılık hizmeti veren her firmanın profesyonel hizmet verdiği düşünülmemelidir. Bu taşıma hizmeti ileri bir teknolojisi olmasına rağmen önemli bakım ve özen gerektiren bir teknik hizmet olmaktadır. Asansörlü ev taşıma hizmeti veren firma,

Asansörlü Taşımacılıkta Dikkat

Taşınmada insan gücünün yerini alan asansörler, yük asansörleri olarak işlev görmekte ve taşımacılığın daha kusursuz ve hasarsız olmasını sağlamaktadır. Elektrikli yük asansörleri şeklinde kullanılan ev taşımacılığındaki asansörler, büyük kolaylık sağlamalarının yanı sıra asansörlerin bakımları konusunda gerekli özen gösterilmediği takdirde demir halatlardan birinin kopması ihtimali ortaya çıkmakta ve can veya mal kaybının yaşanmasına sebep olmaktadır. Bu hizmetin alınmasıyla birlikte taşınmanın bir kâbus olması sona ermiştir. Ancak bu hizmeti veren firmaların teknik donanım ve deneyimlerinin araştırılarak tercih edilmesi durumunda büyük bir tehlike durumunun oluşması ihtimali en aza indirgenmektedir.

Profesyonel Ev Taşıma

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Nedir?

Profesyonel ev taşıma hizmetimizin en büyük sorumluluğu, taşınan eşyaların kayıpsız, hasarsız ve sorunsuz bir şekilde eve ulaştırılmasıdır. Bu hizmeti sağlayan nakliye firmamız, gerekli özen ve hassasiyeti göstermesine rağmen problem oluşma ihtimaline karşı geliştirdikleri önemler de mevcut olmaktadır. Kaliteli ve garantili bir taşımacılık hizmeti sunan bütün nakliye firmalarında olması gereken sigortalı taşımacılık hizmeti, kasko şirketi aracılığı sağlanarak sözleşme yapılması ve sözleşmede yer alan anlaşmaya göre eşyaların zarar görmesi halinde zararın karşılanmasının sağlanmasıdır. Yaşanabilecek olumsuz bir durum karşısında ev taşıma hizmeti alınan firmamız sigortada sözleşmede yer alan anlaşma gereği uzman eksperler tarafından belirlenen zararın telafisi koşulsuz olarak yerine getirilmektedir.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetinin Önemi  

Bir nakliye firmasının profesyonel hizmet vermesinin en önemli kriteri, eşyaların belirlenen vakitte ve zaman aralığında sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Ancak profesyonel her kurumda olduğu gibi nakliye alanında da oluşması muhtemel olumsuz durumlar göz önünde bulundurularak önlem niteliğinde telafisi imkânı sunmak profesyonelliğin gerekliliklerindendir. Bu nedenle nakliye hizmeti veren firmaların, sunacakları sigortalı taşımacılık hizmetiyle, zor ve zahmetli görünen bu işin kaliteli ve garantili olması mümkün kılınmaktadır. Eksperler tarafından eşyaların analizi yapılarak ekspertizlerinin belirlenmesiyle birlikte taşıma öncesi planlanan sigortalı taşımacılık, profesyonel taşıma hizmeti vermeyi hedefleyen her ilkeli ve güvenilir firmada bulunması gereken önemli bir ayrıcı faktör olmaktadır.

Eşyaların Korunaklı Taşınması  

Profesyonel ev taşıma hizmetine ihtiyaç duyan herkesin aklındaki en büyük soru işaretlerinden biri taşınacak eşyaların ne kadar güvenli ve korunaklı olarak gerçekleştirileceği olmaktadır. Bu nedenle nakliye firması seçerken dikkat edilen bu durum, firmaların kalite ve deneyimleri dikkate alınarak nasıl bir taşınma tekniği oluşturdukları ve hizmet verdikleri yönünde araştırılmaktadır. Geleneksel ev taşıma hizmetinde yaşanan sorunların aksine profesyonel hizmet veren kurumlarda eşya paketlemenin belirli bir sistemi ve tekniği olmaktadır. Eşyaların korunaklı taşınması için en önemli ihtiyaç olan eşya paketlemesi ve ambalajlanması, nakliye işinin sadece eşyayı bir evden diğerine taşımakla sınırlı olmadığını göstermektedir.

Geleneksel Ev Taşıma Yöntemlerine Son

Geleneksel ev taşıma yöntemlerinde görülen, deneyimsiz ve amatör firmalar tarafından yanlış paketleme sonucu taşınma sırasında ortaya çıkan kabaca sarıp sarmalanarak paketlenen ürünlerin hasar almaları, çizilmeleri ve kolilerin uygun ağırlıkta yapılmaması sonucu yırtılması ve eşyaların dağılması şeklinde ortaya çıkan sorunlarla taşınmak tam bir kâbus olmuştur. Bu kâbusu yaşamak istemeyen kişilerin de nakliye firması tercih ederken kaliteli bir hizmet akmak amacıyla profesyonel bir firmayla çalışmak istemeleri sonucu, paketleme konusunda da önemli aşamalar ortaya çıkmıştır. Son teknolojiye sahip malzemeler kullanılarak paketleme işlemini gerçekleştiren profesyonel firmamız, eşyaların türüne göre de farklı paketleme işlemi yapmakta ve beyaz eşya gibi çizilme riski olan eşyaların paketlenmesinde büyük özen göstermektedir. Kıyafet, kitap gibi eşyalar için koli yardımıyla paketleme yapan firmamız, kullandıkları kolileri özel olarak seçmekte ve ağırlıklarına göre kolileri paketlemektedir. Eşyaların paketlenmesinde en önemli dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri olan eşyaların hasar almadan taşınmasını sağlamak için kırılabilir eşyalar belirlenerek kolilere hassas bir şekilde yerleştirilip kırılmasını engellemeye çalışılmaktadır.

Profesyonel Ev Taşımada Profesyonel Hizmet

Profesyonel ev taşıma geleneksel ev taşıma sonucu ortaya çıkan sorunlar nedeniyle insanların ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkmış ve zaruri hale gelmiş bir hizmettir. Geleneksel taşınmayla eşyaların darbe alması ve zarar görmesi, beyaz eşya, koltuk, vitrin gibi mobilyaların çizilmesi, zedelenmesi gibi problemler eşyaların hem kısa ömürlü olmasına hem de görselliklerinin bozulmasına neden olmaktadır. Bunun yanında evin taşınma sürecini çok daha uzun sürmesi, bu süreci zorlaştırmaktadır. Günümüzde profesyonel hizmet veren firmaların artmasıyla bu sorunlu süreçler azalmıştır. İleri teknolojiye sahip teknik donanımının yanında uzman kadrosuyla deneyimli bir taşınma hizmeti sunan firmalarla, ihtiyaca yönelik taşınma gerçekleştirilmekte ve olumsuzlukların yaşanma riski azaltılmaktadır. Bu nedenle profesyonel hizmet almak isteyen kişiler deneyimli ve garanti veren bir nakliye firması seçerek beklenen hizmeti alabilmektedir.  

Profesyonel Ev Taşıma Hizmeti Veren Firma

Profesyonel ev taşıma hizmeti veren her firmada bulunmasına dikkat edilmesi gerek birtakım özellikler vardır. İyi bir araştırma sonucu seçilen profesyonel firmada görevli yetkiliyle detaylı görüşerek bütün her türlü ayrıntı konuşmalıdır. Ne zaman taşınılacağı, taşınma işinin ne kadar süreceği, ücretin ne olacağı konuları belirlenmelidir. Bu firmaların esas işinin kurumsal eşya nakliyesi yapması gerektiği ve bu nedenle K3 belgesine sahip olarak yasal olarak hizmet vermeleri gerektiğine dikkat edilmelidir. Vergi dairesi mükellefi olması için gerekli evrakların kontrol edilmesi de yasal sorumlulukları konusunda önemli olmaktadır. Ulaştırma bakanlığından gerekli izinler ve belgelerinin tam olmasıyla birlikte sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmeti vererek eşyalarınhttps://www.orucoglunakliyat.com.tr/profesyonel-ev-tasima/ güvenliğini sağlayan tek tip kıyafetli çalışanlarıyla titiz bir firma olmasına dikkat edilmesi büyük önem taşımaktadır.  Firmamız bu konuda sizlere en iyi hizmetleri sunmaya özen gösteriyor.


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat