Evden Eve Nakliyat Sancaktepe Nakliye » Evden Eve Nakliyat

Blog

Sancaktepe Nakliye

sancaktepe evden eve  nakliyat
evden eve uygun taşımacılık

Sancaktepe Nakliye, profesyonel taşımacılık sektörünün öncü kuruluşlarından birisidir. Günümüzde insanlar evden eve hizmeti alırken özellikle bir kısım problemlerle karşılaşmak istemezler. Bu kapsamda en iyi hizmeti verme konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız dün olduğu gibi bugün de işinin en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu alanda müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu evden eve hizmet alanları şunlardır:

Profesyonel Personel Ayrıcalığı

İnsanlar eşyaları taşınırken zararsız şekilde taşınmasını arzu ederler. Günümüz şartlarında ev eşyalarının ne denli büyük meblağlar olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu kapsamda evini taşıtacak insanlar da taşıma işleminin sonunda haklı olarak olumsuz bir tablo ile karşılaşmak istemezler. Bu arzunun yerine getirilmesi ancak profesyonel bir ekip tarafından sağlanır. Düzenli olarak evden eve nakliye sektöründe çalışmayan bir kişi ev eşyası taşır ise eşyanın zarar görme ihtimali çok daha yüksektir. Bu kapsamda Sancaktepe Nakliye firması işinin ehli personel ile çalışır, zararsız şekilde müşterilerin eşyalarını taşır.

Ev eşyası taşımasında eşyanın zarar görmemesi ancak uygun paketleme ile mümkündür. Bu alanda profesyonel olan personelimiz eşyaları zarar görmeyecek şekilde özenle paketler, personel hatasından dolayı oluşabilecek düşme, çarpma gibi durumların da önüne geçilmesini sağlar.

Evde Eve Nakliyat İçin Taşıma Sözleşmesi

Evden eve hizmeti alınırken dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de firma ile yapılması gereken taşıma sözleşmesidir. Bu sözleşme eşyası taşınacak şahıs ile nakliye firması arasında yapılır. Bu sözleşmeye eşyanın ne zaman taşınacağı, ne şekilde taşınacağı, ne zaman teslim edileceği vb. hususlardan tutun da akla gelebilecek ve kafada soru işareti oluşturacak her türlü husus yazılabilir. Bu sözleşme taşıma firması ile müşteri arasında oluşabilecek bir problemde hukuki belge niteliğinde bir evraktır. Bu kapsamda müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye kararlı olan firmamız taşıma sözleşmesi ile faaliyetlerini icra eder.

Firmanın Araç Kapasitesi

Taşıma araçlarının yeni araçlardan olması hem eşyanın zamanında teslim edilmesini sağlar, hem de eşyanın zarar görme ihtimalini azaltır. Bu kapsamda gelişmiş bir araç filosuna sahip olan firmamız değişik hacimdeki araç boyutları ile eşyanın durumuna göre tek ya da birden fazla ev eşyasına göre dizayn edilmiştir. Böylece eşyalarınız zarar görmeden gideceği yere ulaştırılır. Ayrıca Sancaktepe Nakliye müşterilerine sunulan avantajlardan birisi de, eşyalarınız kendi personelimiz tarafından evinizden alınır, yine kendi personelimiz marifeti ile teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat