Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları | İyi Düşün İyi Taşın | Oruçoğlu | 444 41 65

Blog

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

şehirler arası nakliyat fiyatlarıŞehirler arası nakliyat fiyatları.nakliye hizmeti her geçen gün daha fazla talep görmeye başlayan bir hizmet haline geliyor. Tercih edilen bu hizmet doğrultusunda, nakliye firması sayısında da artış gözlemleniyor. Firmaların artıyor olması, bununla doğru orantıda firmalar arasındaki rekabeti de arttırıyor.

Fakat önemli olan başka bir nokta ise artan rekabet ortamında fiyatların inişli çıkışlı olması ve bazı firmalar tarafından kaliteli hizmet güvencesi adı altında olması gerektiğinden daha fazla ücret talep edilmesidir.

Bizler, müşterilerimize en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmet güvencesini sunuyor ve ihtiyaçlarını karşılamaları noktasında bütçelerini zorlamadan onlara destek oluyoruz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

nakliye ücretleri belirlenirken üç ana madde vardır. Kalite, müşteri memnuniyeti ve müşteri ile birlikte en uygun fiyatın belirlenmesi. Fakat bu işlemi genelde Türkiye’nin her iline hizmet veren büyük firmalar yapabilmektedir.  Sizler de bu tür bir hizmet almak istiyorsanız, küçük ölçekli firmalardan çok büyük ölçekli firmaları tercih etmelisiniz. Bizler Türkiye’nin her noktasına ulaşabildiğimiz için, kusursuz bir hizmet eşliğinde, nakliye işlemlerimizde hata payına yer vermez ve aldığımız işi tam zamanında teslim ederiz.Bu hizmet hakkında biraz daha detay vermek gerekirse, eşyalarınızın kalitesi ve kaçıncı katta oturduğunuza göre de değişkenlik göstermektedir. Daha yüksek katlarda oturan müşterilerimizin eşyaları genelde son teknoloji asansörler kullanılarak hiçbir sorun yaşamadan araca yüklenir. Kullanılan ekstra donanımlar ise ücrette değişkenlik göstermesine sebep olur.

NAKLİYE FİYATLARI BELİRLENİRKEN GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULAN KRİTERLER

Nakliye Ücretleri belirlenirken, anlaşma yaptığınız ya da fiyat almak istediğiniz firma size belirli sorular soracak ve verdiğiniz cevaplar doğrultusunda bir fiyat çıkaracaktır. Fiyatın belirlenmesinde rol oynayan kriterler ise aşağıdaki gibidir.

  • Öncelikle eşyalarınızın nereden nereye taşınacağı sorulur. Aradaki uzaklık km cinsinden hesaplanır ve bu fiyatı etkileyen en önemli faktördür.
  • İkincisi ise bulunduğunuz konumda kaçıncı katta oturduğunuz ve gideceğiniz konumun kaçıncı katta olduğudur.

Bunların dışında ilave istediğiniz ek hizmetler var ise bunlar da fiyatı mutlaka etkileyecektir. Fakat bizler müşterilerimiz ile anlaşma yaparak, onları üzmeden en makul fiyatlar üzerinden hizmet vermeye devam ediyoruz.

Comment (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat