Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Yaparken Dikkat Edin | Başınız Derde Girmesin

Blog

Şehirler Arası Nakliyat Yaparken Dikkat Edin

Şehirler arası nakliyat yaparken dikkat edin. 1 mayıs 2018 de Kadıköy merkezden.bodrum güvercinlik için şehirler arası bir nakliye firması aradım, bahse konu olan firmayı aradı   A……. nakliyat ile aynı araçta 2 eşya gidecek şekilde.2500 tlye anlaştık. eşyaları yüklemeden daha önce firma ortağı L…… bey 2 kere yerinde gördü, taşımada eşlik etti.en son 2 adet ahşap sediri mi kamyonun yanında yüklenmek üzere gördüm. bodrumda onlara aracımla eşlik ettim. kendimiz açken, şoför ve kardeşleri(yükleyiciler)açlarmış, kendi yiyeceğimizi onlara sofra kurduk ikram ettik.150 tl de bahşiş verdim. ancak onlar gittikten sonra far kettim ki sedirleri getirmemişler.

korsan firmalardan uzak durmanın püf noktaları

Korsan Nakliyat Firmaları

Şehirler Arası Nakliye Yaparken Başınıza Gelebilir!

Şehirler arası nakliyat yaparken dikkat edin.hemen şoför mehmeti aradım abla olamaz araştırayım dedi, vallahi onları firma sahibi çöpe atın dedi bizde attık. firma hemen, firma sahibini aradım defalarca görüştüm. WhatsApp tan yazdım.ya bedelini ödeyin,ya sosyal medyaya yazacağım ya da yasal yollara gideceğim diye, şoför beni aradı.eğer sen onları yaparsan bunak kadın,evini biliyorum.

Uğradığım Bu Mağduriyeti

Bodrumdaki çocukları yollar evini barkını, camını çerçevemi dağıtır, seni mahvederim diye de tehdit etti.yine firma sahibini aradım onu işten çıkardım yalanlarıyla beni oyaladılar. ben 45 sene hastanelerde yönetici olarak çalışmış 65 yaşında resen emekli bir hanım olarak uğradığım bu mağduriyeti, haksız uygulama ve tehditleri içime sindirmem mümkün değil. Bu konu hakkında tarafınızca bana yardımcı olmanızı rica ederim nerelere başvurmam gerekir bu konuda baş vuracağım yerlerin inşallah gereğini yaparlar ve ilgili belgeleri de tarafıma iletirler. Ve böylece yaptıkları bu saygısızca davranış yanlarına kar kalmaz. Ve Başkalarını da mağdur etmesinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat