Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Nakliye Firmaları | Şehirlerarası Nakliyat Tavsiye | 444 41 65

Blog

Şehirler Arası Nakliye Firmaları

Şehirler arası nakliye firmaları Günümüzde insan yaşantısında birçok farklılık gerçekleşmiş ve insan hayatı teknolojinin yardımı ile azımsanmayacak kadar kolaylaşmıştır. İnsanlar hayatlarında yer alan birçok görev ve sorumluluğu makineler aracılığı ile kısa sürede gerçekleştirmekte ve dinlenmek için kendilerine zaman ayırabilmektedir. Günümüzde komşuluk ve hane kavramı da farklıklara uğramıştır. Müstakil evler şehirleşmenin etkisi ile yerini apartman dairelerine bırakmış ve komşuluk kavramı çoğul ek almıştır. Oturulan apartman dairesinde apartmanın katına göre birçok komşunuz olabilmektedir. Yeni nesil binalarda asansör bulunur iken daha yaşlı binalarda asansör bulunmamaktadır.

Merdivenler dar yapılı olduğu için eşya taşıma ise zor olmaktadır. Geçmişte ev ortamında kullanılan eşyalar sınırlı iken günümüzde bu sayı artmış ve her oda için farklı özelliklerde mobilyalar kullanılmaktadır. Tüm bunlar insan hayatında ki gelişimi gösterir iken tek başına ev taşıma kararı alındığında zorlukları da beraberinde getirmektedir. Bir evden yeni bir eve taşınır iken kişiler uzman yardımına ihtiyaç duymaktadır. Günümüzde bu ihtiyacı karşılamak için nakliye firmaları açılmış ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır.

Kimi firma geniş araç filosu ve sigortalı taşıma güvencesi ile hizmet verirken kimi nakliyat firması kamyon aracılığı ile ilkel yöntemlere dayanan nakliye hizmeti vermektedir. Bu sebeple nakliye hizmeti almaya karar verdiğinizde öncelikle nakliyat firmalarını araştırmalı ve ihtiyaçlarınıza cevap veriyor mu buna bakmalısınız.

Nakliyat Hizmeti Kimler Alır?

Şehirler arası nakliye firmaları günümüzde azımsanmayacak kadar çoğalmıştır. Özellikle bir ile üniversite okumak için giden öğrenciler uzun süre kullandıkları eşyaları da memleketlerine götürmek için şehirler arası nakliyat hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar. Polis, memur, öğretmen ve jandarma gibi sık sık tayin olan bireylerde bu hizmetten faydalanmaktadırlar. Hizmet almadan önce hızlı sevkiyat ve sigortalı taşımacılık gibi detayları sorgulamalı ve müşterilerden gelen olumlu ve olumsuz geri dönüşleri göz ardı etmemelisiniz.

Şehirler Arası Nakliye Ve Sigortalı Taşıma Hizmeti

Şehirler arası nakliye firmaları mesafeye göre verdikleri hizmete ücret talep etmektedirler.Mesafe uzadıkça talep edilen ücret arttığı gibi eşyaların hasar görme riski de atmaktadır. Bu sebeple eşyalarınızın hasar görmeden belirttiğiniz adrese teslimi için alanında tecrübeli bir nakliye firması ile iletişim kurmalı ve hizmet satın almalısınız. Hızlı sevkiyat kadar sigortalı taşımacılık hizmeti veren bir firma ile anlaşma yapmakta çok önemlidir. Tüm özene rağmen hasar gören eşyalarınız olacaktır. Bu durumda sigortalı taşımacılık hizmeti maddi hasarınızın karşılanmasını sağlayacaktır.

Faydalı Bir Yazı Sizin İçin: İstanbul Ofis Taşımacılığı

Nakliyat Firmalarından Alabileceğiniz Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat firmaları genellik ile şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Şehirler arası nakliyat, büro ve ofis nakliyat, ağır eşyalara sahip olan fabrikaların nakliyatı, parça eşya taşıma gibi farklı birden çok nakliyat hizmetini nakliyat firmalarından satın almanız günümüzde mümkündür. Muhafaza edilmek üzere güvenilir bir mekân arayışında olduğunuz eşyalarınız için en uygun mekan nakliyat firmalarının depoları olmaktadır. Bu tür bir hizmet için nakliyat firmasını arayıp detaylı bilgi almak doğru karar vermeye yardımcı olacaktır.

Nakliyat Firmamız Ve Hizmet Anlayışımız

Şehirler arası nakliyat firmaları arasında farkını ortaya koyan nakliyat firmamız kaliteli hizmet ve satın alınabilir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Firmamız geniş hizmet yelpazesine sahip olup, talep ettiğiniz her türlü nakliyat hizmetini sigortalı taşımacılık güvencesi ile vermekte ve kısa sürede hızlı sevkiyat sözünü her hizmette tutmaktadır. Firmamızda çalışan her birey güler yüzlü olup, pozitif enerjisini siz değerli müşterilerimize de bulaştırmaktadır. Müşteri memnuniyetini zirveye taşımayı amaç edinen firmamız bu doğrultuda gerek duyulan çalışmaları yapmaktadır.

Asansörlü Taşıma Hizmetinden Faydalanmanın Yararları

Günümüzde birçok yapıda asansör bulunsa da hala asansörü olmayan ve dar merdivenlere sahip eski yapılar bulunmaktadır. Bu yapılarda eşya taşımak eşyanın bütünlüğü ve kişinin sağlığı açısından riskli olup, istenmeyen kazalar sıklıkla görülmektedir. Asansörlü yapılarda ise bina sahiplerinin ortak malı olan asansörü uzun süre eşya taşımak için meşgul etmek etik olmamakta ve istenmeyen tartışmalara sebep olmaktadır. Asansörlü taşıma hizmeti ise kısa sürede, hızlı bir şekilde birden çok eşyanın araç içine taşınma imkânı vermektedir. Taşıma esnasında daha az insan gücü kullanılmakta ve eşyaların hasar görme oranı minimuma inmektedir. Oruçoğlu Bağcılar Evden Eve Nakliyat,

Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Şehirler arası nakliyat firmaları farklı hizmet anlayışına sahip olmaktadır. Bu sebeple aradığınız hizmeti satın almak için öncelikle firmaları araştırmanız gerekmektedir. Nakliyat firması eşyalarınızın hasar görmemesi için tüm önlemleri almalı ve nakliyat aracının üzeri muşamba ile örtülü olmalıdır. Olası bir yağmur ve aşırı güneş gibi hava hallerinde eşyalarınızın hasar görmesi bu şekilde önlenmiş olur. Aynı şekilde eşyalar araç içinde sabitlenmeli ve hasar görebilecek eşyalar bir bölgede muhafaza edilmeli ve üzerlerine ağır eşyalar koyulmamalıdır.

Eşyalar araç içine yerleştirildikten sonra kalın bir halat ile bağlanarak sabitlenmelidir. Hızlı sevkiyat sağlanmalı ve tüm önleme rağmen eşyaların hasar göreceği düşünülerek sigortalı taşıma hizmeti verilmelidir. Şehirler arası nakliye hizmeti evren firmamız eşyalarınıza bir istiridye içinde gizlenen bir inci gibi muamele etmekte ve gerek duyulan tüm önlemleri almaktadır.

Hizmet Aşamalarımız

Firmamız ile iletişim kurduğunuz an müşteri listemize sizi ekler ve belirttiğiniz gün belirtiğiniz adrese bir elemanımız gelerek eşyalarınızı inceleyerek kırılma riski olan eşyalarınızın listesini çıkarır. Demontaj edilecek eşyalarında listesini çıkararak elemanlarımızın uygun ambalaj ürününe karar vermesine yardımcı olur. Aynı şekilde size sigortalı taşımacılık hakkında bilgi vererek evrakların imzalanmasını sağlar. Firmamız eşyalarınızın yoğunluğuna göre yeterli sayıya sahip bir ekip ve yeterli taşıma kapasitesine sahip araç ile adrese taşınma eylemi için ekibimizi gönderir.

Mutfak eşyalarınız bu alanda tecrübeli olan bir bayan elemanımız tarafından toplanır iken mobilya ustamız mobilyalarınızın demontajını sağlar. Eşyalarınız asansörlü taşıma hizmetinden faydalanılarak özel olarak nakliye için üretilmiş araca belli bir düzen ile yerleştirilir. Kolilere yerleştirilen her ürün koli içinde desteklenerek sabitlenir ve hasar görmesi önlenir. Buzdolabı gibi ürünlerinizin çizilmemesi için balonlu Kraft ambalaj ürünü ile paketlenir ve özenle araç içine yerleştirilir.

Araç içinden önce kırılgan ürünler çıkarılır ve en son ağır bir yapıya sahip olan beyaz eşyalar taşınır. Eşyalarınızın yeni adreste belirttiğiniz yerlere yerleştirilirken mobilya ustamız mobilyaların montajını sağlar. Tüm özene rağmen hasar gören ürünleriniz var ise sigorta tarafından maddi hasarınızın karşılanır. Kısa sürede yeni adrese taşınmanın mutluluğunu yaşamanız için firmamızdan hizmet satın alabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetinde Bize Güvenebilirsiniz

Şehirler arası nakliyat firmaları arasında hizmet kalitemiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile fark yaratmış ve müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ile bu farkı kanıtlamış bir firmayız. Alanında tecrübeli ve güler yüzlü bireyler aracılığı ile hızlı ve güvenli nakliyat hizmeti satın almak istiyorsanız bize güvenebilirsiniz. Firmamız satın alınabilir hizmet vermekte ve hızlı sevkiyat aracılığı ile kısa sürede yeni adrese taşınmanıza yardımcı olmaktadır.

Eşyalarınızın sevkiyat sırasında hasar görmemesi için gerek duyulan tüm önlemleri almakta ve talep ettiğiniz gibi kaliteli hizmeti size vermektedir. Evinize taşınırken elinizde kırık bir masa bacağı ile üzüntü duymamanız için firmamız bünyesinde bu alanda tecrübeli ve eğitimli bireyler çalıştırmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat