Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Nakliye | ORUÇOĞLU A.Ş. | 0532 315 90 51 | Kurumsal

Blog

Şehirler Arası Nakliye

Şehirler Arası Nakliye,Taşınma kararı aldıktan sonraki en zor aşama evdeki eşyaların toplanması ve nakliye sürecidir. Fakat aynı il ve ilçede taşınmaktan daha zor olan bir konu ise farklı bir şehre yerleşiyor olmanızdır. Eşyaların taşınma süreci içerisinde yıprandığı, darbe aldığı durumlar sık karşılaşılan ve müşterilerden en fazla şikâyet gelen durumlardır. Bu nedenle nakliye hizmeti almanız gerekiyorsa mutlaka çalışacağınız firmayı araştırmalı ve güvenilir bir firma olmasına dikkat etmelisiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

şehirler arası nakliyat Ev Eşyası taşıma hizmetimizin en çok özen gösterilmesi gereken hizmet olduğunu düşünüyoruz. Bu hizmet kapsamında sadece taşınma işlemleri yoktur. Aynı zamanda fabrikaların üretim yaptığı ürünlerin taşıma süreci de bu hizmet kapsamına girmektedir. Fabrikalar tarafından üretilen ürünleri teslim alıp Türkiye’nin dört bir köşesinde dağıtım firmalarına güvenle ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Fakat ürünlerin teslim süreci ya da nakliye süreci içerisinde en önemli nokta fabrikadaki işlerin aksatılmamasıdır.Şehirler Arası Nakliye Bizler, müşterilerimizden teslim aldığımız ürünleri güvenilir bir şekilde paketleyerek araçlarımıza yerleştiriyoruz. Bu süre zarfında ürünlerin güvenliği kadar, fabrikadan nakliyatın zamanında başlamasına ve dağıtım noktalarına zamanında ulaştırılmasına da dikkat ediyoruz. Böylelikle hem bizler verdiğimiz hizmetin arkasında duruyor hem de müşterilerimizin herhangi bir konudan şikâyetçi olmalarını engelleyerek, memnuniyetlerini sağlamış oluyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Nakliye hizmeti için özenle araştırma yapılması gereken bir başka konu ise fiyattır. Bazı firmalar ile yaptığınız anlaşmalar sonucunda nakliye işlemlerine bir servet ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bizler yapacağınız piyasa araştırmalarında en uygun fiyata, en kaliteli hizmet güvencesini müşterilerimize sunuyoruz. Nakliye işlemleri için müşterilerimizden yüksek fiyatlar talep etmiyor, bütçelerini zorlamıyoruz.
Nakliye fiyatları hakkında net bilgi verebilmemiz için nereden, nereye eşya taşınacağı ya da eşyanın büyüklüğü gibi detayları bilmemiz gerekiyor. Bizden hizmet almak istemeniz durumunda sitemizi ziyaret ederek “Teklif Al” butonuna basabilir, formu doldurarak bizlere kolaylıkla iletebilirsiniz. Konu ile ilgilenen arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizlere dönüş yapacaktır. Bunun yanı sıra iletişim sayfamız üzerinde açık adresi bulunan şubelerimizi ziyaret edebilir ya da her türlü soru ve sorunlarınızın için iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat