Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat | ORUÇOĞLU A.Ş. | 0532 315 90 51

Blog

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat.hizmetinin ne olduğunu açıklamak gerekirse, evinizde ya da ofisinizde bulunan eşyalarınızın tamamını ihtiyaçlarınız doğrultusunda bulunduğunuz adresten teslim alarak, istediğiniz adrese teslim etme sürecidir. Bu süreç içerisinde gereken tüm prosedürler, planlama işlemleri, uygulama süreci ve kontrol etme süreci firmamıza ait olmakta ve sizin yapacağınız hiçbir işlem bulunmamaktadır.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliye

Şehirlerarası evden eve nakliyat.hizmeti için firmamız tarafından belirli bir planlama yapılmakta ve yapılan planlamaya yönelik aşamalar takip edilerek nakliye işleminiz tamamlanmaktadır. Bu hizmeti bir nakliye paketi gibi düşünebilirsiniz. Peki, uygulama kapsamında hangi hizmetleri veriyoruz?
Evden eve nakliye sürecinin ilk aşaması demontaj ve paketleme sürecidir. Bu aşamada personellerimiz evinizi ya da ofisinizi ziyaret ederek monte edilen eşyalarınızı söküyor, tüm eşyalarınızın paketlemesini yapıyor ve siz hiçbirşeye dokunmuyorsunuz.
Eşyaların araca taşınması süreci içerisinde eşyalarınız güvenilir bir şekilde paketlenmiş halde araçlara yerleştiriliyor.
Araçlara yerleştirilen eşyalarınız, götürülmesini istediğiniz yeni adresinize taşınıyor.
Eşyalar yine güvenilir bir şekilde araçtan indirilerek yeni evinize ya da ofisinize indiriliyor ve taşınıyor.
Son aşamada ise eski evinizden ya da ofisinizden sökülen eşyalarınızın montajı tamamlanıyor, diğer eşyalarınız da evinize ya da ofisinize yerleştiriliyor ve yeni adresinizde eviniz ya da ofisiniz sizlere kullanılabilir halde teslim ediliyor.

Şehirlerarası evden eve nakliye avantajları

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti düşünüldüğünde sizler için oldukça avantajlı bir hizmet. Taşınma sürecinde eğer yardım edecek yakınlarınız var ise şanslısınızdır fakat sadece siz yapacaksanız bu oldukça yorulacağınız anlamına gelir. Bu süreçte yakınlarınızın yokluğunu sizlere hissettirmiyor ve yanınızda oluyoruz.
İkinci bir konu ise eşyaların nakliye süreci içerisinde deforme olma ya da zarar görme durumudur. Eşyalarınız sizlerin gözü önünde sökülüp, paketlendiği ve aynı zamanda yeni adresinizde yine montaj ve yerleştirme işlemleri yapıldığı için eşyalarınızın zarar görüp görmediğini anlık olarak kontrol etme şansına sahip oluyorsunuz.
Sizlerin de evden eve nakliye hizmetine ihtiyacınız var ise iletişim numaralarımız, şubelerimiz ya da sitemiz üzerinde bulunan teklif al sayfası üzerinden bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Comments (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat