Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Nakliye | En Uygun Fiyata | En Kaliteli Taşıma | 444 41 65

Blog

Şehirlerarası Nakliye

Şehirlerarası nakliye Tüm  Türkiye genelinde nakliye hizmeti veren firmamız, her bölgede nakliye hizmetini sizlere sunmaya devam etmektedir.  Güvenilir bir nakliye firması arayışı olan müşterilerimizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmadan, uzun yıllardır bu işi yapan bir firmayız. Bir nakliye hizmetinde olması gereken bütün özellikleri taşıyan bir firma olarak, sizlere kusursuz bir nakliye hizmeti vermek için çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Adresinizden teslim aldığımız eşyalarınızı, garanti kapsamı ile nakliye aracılarımıza yükleyerek, en kısa zamanda yeni adresinize taşıyarak sizlere teslim ediyoruz. Sorunsuz olarak gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetimiz ile hiç bir eşyanıza zarar getirmeden, her bir eşyayı kendi eşyamızmış  gibi değer vererek taşıyoruz.

Alanında Profesyonel Nakliye Hizmeti

Uzun yıllardır bu işi yapan şehirlerarası nakliye firması olarak, taşıma için gerekli bütün aksamlara sahip bir firmayız. Mesafe ne olursa olsun hiç sorun yaratmadan sizi yeni adresinize yerleştirmek için profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Geniş araçlarımız ve eğitimi taşıma arkadaşlarımız ile plânlı olarak ihtiyacınız olan nakliye hizmetini size sağlamak için çalışıyoruz. Böylece eşyalarınıza hiç bir zarar getirmeden sizi yeni evinize yerleştiriyor ve sizlerin güvenini kazanmak için uğraş veriyoruz.

İlginizi Çekebilcek Bir Yazı: Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın Güvenliği Bize Emanet

Her türlü taşıma işleriniz ile ilgili bize ulaştığınız anda, en kısa sürede verdiğiniz adrese sertifikalı eşya taşıma ekibimizi yönlendiriyoruz. Ekibimizin yapacakları kısa sureli kesif ve çalışma planının ardından zaman kaybetmeden çalışmalarımıza başlıyoruz. Taşınacak eşyalarınızı gruplara ayırarak, taşıma esnasında oluşabilecek her türlü zararı ortadan kaldırmak için eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Sert darbelere karşı koruyucu özellikteki özel koruma malzemeleri ile paketlenen eşyalarınızı düzenli bir şekilde dizerek, araca yüklemeye hazır hale getiriyoruz.

Özel Paketleme

Bütün eşyalarınızı gruplara ayırıp ayrı ayrı paketleme işlemini sizin eşliğinizde  yapıyoruz. Böylece hangi eşyalarınızın  hangi grupta paketlendiği hakkında sizlere bilgi sağlıyoruz. Özel eşyalarınızın paketlenmesini sizin tercihinize bırakarak, isteğiniz halinde özel eşyalarınızı taşıma dışında bırakıyor ve gizlilik isteğinize saygı duyuyoruz. Eşyalarınızı yapılan plan çerçevesinde hazır bulunan aracımıza  düzenli bir şekilde yerleştirdikten sonra, araçta yol esnasında oluşabilecek her türlü soruna karşı  güvenlik önlemi alıyoruz.

Adresten Adrese Sorunsuz Teslimat

Şehirlerarası nakliye hizmeti yapan firmamız, sizi yeni adresinize en kısa zamanda ulaştırmak için titizlikle çalışmalarına devam etmektedir.  Dilediğiniz gün ve zamanda ulaşabileceğiniz ekip arkadaşlarımız, şehirlerarası eşya taşımacılığını bir meslek haline getirerek, uzun yıllardır müşteri memnuniyeti ile çalışmalarına devam etmektedir. Bize teslim edeceğiniz her türlü eşyanızı gözünüz kapalı güvenerek yeni evinize taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Ev ya da ofis gibi birçok farklı taşıma işini gerçekleştiren nakliye firmamız, adresiniz veya eşyasız ne olursa olsun özenle hizmetlerini gerçekleştirilmektedir. Adresinizin yakın ya da uzak olması veya eşyalarınızın çok ya da az olması bizim için herhangi bir sorun teşkil etmez. İster bir sokak öteye isterse saatlerce sürecek şehirlerarası mesafeye eşyalarınız güvenle taşınmaktadır.

Garanti Kapsamında Taşımacılık Hizmeti

Şehirlerarası nakliye  hizmetimizde, bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın hepsi özel olarak garanti kapsamına alınır ve garanti koşulları ile taşıması gerçekleştirilir. Eşyalarınızın değeri üzerinden yapılacak garanti işleminde, bütün eşyalarınız ayrı ayrı incelenerek değerinden sigorta yapılır. Böylelikle taşıma veya yolculuk esnasında oluşabilecek her türlü sorun ile ilgili firmamızdan eşyanızın değeri kadar ödeme almanız mümkün olur. Garanti kapsamına alınan eşyalarınızın, taşıma esnasında bizden kaynaklı olarak meydana gelecek hasar durumlarında, öngörülen değeri kadar size firmamız tarafından ödeme yapılır. Böylelikle  sizlerin mağduriyeti firmamız tarafından önlenmiş olur.

Müşteri Memnuniyetini Sağlayan Bir Hizmet

Şehirlerarası nakliye firması olarak, her daim müşterilerimizin isteklerine değer veriyoruz. Nakliye çalışmalarımız sırasında kendimizi müşterilerimizin yerine koyup, onlar gibi düşünerek incelik ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Kazandığımız memnuniyet ile bu günlere gelmesin haklı gururunu yaşıyoruz. Çalışmalarımızı yerine getirirken sözlerin düşünce ve fikirlerine önem veriyor ve değerlerinize saygı duyuyoruz.

Nakliye çalışmaları esnasında bütün sorumluluğu kendi üzerimize alarak, sizi bu çalışma sırasında hiç yormuyoruz.  Böylelikle eşyalarınızın taşındığı sure  boyunca sizi hiçbir seyek dahil etmeden sadece seyrederek taşınma keyfine dahil ediyoruz. Ulaşacağınız adreste de eşyalarınızı plânınıza uygun olarak belirlediğiniz  yerlere yerleştirerek, ağır eşyalarınızı yerleştirme konusunda sizleri yormuyoruz.

 Ücretsiz Montaj Ve Demontaj Hizmeti

Şehirlerarası nakliye hizmeti sunan firmamız, taşımacılık hizmeti boyunca özenle gerçekleştirdiği hizmetleri ile müşterilerinden memnuniyet almaya devam etmektedir. Taşıma için adresinize gelen arkadaşlarımız eşyalarınızı taşımaya hazırlarken gerekli bütün hazırlıkları ve yapılması gereken işlemleri tamamlayarak taşıma işlemine başlar. Bu aşamada eşyalarınızın taşınması için gerekli olan demontaj hizmetini ücretsiz olarak sağlar. Eşya sayısı ve boyutu fark etmeksizin yapılan bu işlemde eşyalarınız özenli ve dikkatli şekilde gerçekleştirilen demonte işlemi ile, eşyalar sarılarak nakliyeye hazırlanır.Oruçoğlu Evden Eve Nakliyat Hizmeti,

  Taşıma esnasında güvenle adrese ulaştırılan eşyalarınız, bu yeni adrese tekrar yerlerine yerleştirilerek sorunsuz hizmet gerçekleştirilir. Eski adresinizde demonte edilen eşyalarınız, yeni adresine ulaştığında yine usta montaj arkadaşlarımız eşliğinde tekrar monte edilerek kullanımınıza sunulur.  De montaj ve montaj aşamaları gerçekleşirken özen gösterilir  ve eşyalarınızda ekstra bir iz, delik gibi yıpratıcı kusurlar yaratılmaz. Montajı gerçekleştirilen ürünleriniz yeniymiş gibi monte edilerek taşıma esnasında demonte ve monte işlemlerinden geçtiği hiç anlaşılmaz.

Uzman Kadro İle Profesyonel Hizmet

Sizlere sunduğumuz nakliye hizmetimizi alanın da uzman ve taşıma sertifikası olan kişiler ile gerçekleştiriyoruz. Nakliye ve taşımacılık hizmeti için gerekli tüm eğitimleri tamamlayan ekip arkadaşlarımız bu işi özenle ve olması gerektiği gibi gerçekleştirir. Her türlü taşıma belgesine ait araçlarımız ile hizmet veren firmamız, her anlamda profesyonel olarak çalışmalarını sizlere sunar.

Sözleşme Kapsamına Uygun Bir Nakliye Hizmeti

Şehirlerarası nakliye anlamında üstün başarılı çalışmalarımız ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Sizler ile iletişime geçtiğimiz ilk anda, nakliyeniz için gerekli olan planlamayı yaparak adresinize geliyoruz. Bizimle beraber ekibe dahil olarak gelen ekspertiz arkadaşlarımız adresinizde biz taşıma işlemine başlamadan önce eşyalarınızı inceleyerek eşyalarınıza bedel çıkartır. Bu işlem sigorta işlemlerinin uygulanması için gerekli olan bir uygulamadır. Bu şekilde nakliye hizmeti başlamadan önce eşyalarınız değeri üzerinden sigorta yapılarak, taşıma esnasında meydana gelebilecek her türlü hasarın firmamız tarafından karşılanması taahhüt edilir. Bu sayede taşınacak eşyalarınız düzenli bir şekilde taşıma işlemi başlatılmadan listelenerek  kayıt altına alınır. Böylece hem taşıma esnasında ki hasarlar tespit edilir  hem de liste sayesinde eşyalarınız teslim edilirken sayılarında eksik olup olmadığı anlaşılır.

Uygun Fiyatlara Kaliteli Hizmet

Nakliye hizmetimiz Türkiye genelinde hizmet veren bir nakliye firmasıdır. Sağladığı uygun şartlar nedeni ile birçok firma ve aileye hizmet eden nakliye firmamız, tescilli olarak gerçekleştirdiği taşıma işlemlerinde Türkiye sınırlarında her bölgeye rahatlıkla ulaşabilir. Nakliye hizmeti için yaptığınız araştırmalarda birçok farklı detay, nakliye fiyatını belirlemek için kullanmaktadır. Örneğin iki adres arasındaki mesafe, en önemli koşuldur. Bunun yani sıra eşyalarınızın niteliği fiyatı belirlemeye yardımcı olur. Taşıma esnasında taşıyıcıdan  isteyeceğiniz  her türlü hizmet fiyata eklenir. Bize ulaşarak bu tarz çetrefilli işler ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Net olarak çıkaracağımız fiyatlarımız Türkiye genelinde en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulur. Bu nedenle her anlamda bizlere ulaşarak güvenli bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat