Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Taşıma » Evden Eve Nakliyat

Blog

Şehirlerarası Taşıma

şehrrlerarası taşıma
oruçoglu şehirler arası taşıma

Lojistik sektörü dünyanın en önemli sektörleri arasındadır. Bu noktada da çok farklı alt alanlar vardır. Nitekim bunlardan bir tanesi de şehirlerarası taşıma işlemidir. Adından da anlaşılabileceği gibi bu işlem eşyanın türü ve miktarı ne olursa olsun bir kentten bir başka kente eşya taşınmasıdır. 

Burada taşınan eşya ev eşyası olabileceği gibi ofis eşyası da olabilir. Eşyanın türünün burada ne olduğu bizim firmamız açısından önemli değildir. Eşyalarınız alanında uzman ve deneyimli daimi olarak bizim bünyemizde olan mavi yakalı personellerimiz ile güvenle taşınır. Firmamız bu alanda lider durumundadır. Firmamız alanında bütün belgelere sahiptir.

Şehirlerarası Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Üstte verilen bu bilgiden sonra şehirlerarası taşıma hizmetimiz konusunda daha detaylı bilgi vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir. Bize gelen talep doğrultusunda önce eşyanın taşınacağı alana gidilerek toplam eşya miktarı belirlenir. Buna göre kaç kişi kaç gün çalışacak o belirlenir. Akabinde müşterimiz ile belirlenen gün saatte eşyalar asansörlü son sistem teknoloji ile en güvenilir biçimde en yeni en uygun nakliye araçlarına konularak taşımacılık yapılır. Taşıma işlemi boyunca tüm eşyalar kayıp çalınma hasar vb. durumlar için eşya sigortası ile güvence altına alınır. Gidilen diğer şehirde de eşyalar müşterimizin ön gördüğü biçimde yerleştirilir.

Fiyatlarımızı Belirleyen Başlıca Unsurlar 

Firmamızın şehirlerarası taşıma noktasında biraz da fiyatlarımız hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir. Öncelikle şunu ifade etmek gerekir ki fiyatlarımız piyasada bizim yaptığımız iş kalitesine göre son derece uygundur ve ödenen paraya fazlası ile değer durumdadır.

Fiyatlarımızı belirleyen başlıca unsur toplam eşya miktarıdır. Eşyanın durumuna göre çalışacak adam ve gün sayısı belirlenir. Buna göre de temel fiyat tabanı belirlenir. Bunun akabinde taşıma hizmetinin fiyatını belirleyen bir diğer unsur hangi katlar arası taşımacılık yapılacağıdır. Ayrıca arada yer alan mesafe de fiyatları belirleyen temel unsurlarımız arasındadır. Ödeme noktasında ise müşteriye her türlü kolaylık gösterilir. Peşin, hesaba havale, kredi kartı ile ödeme gibi çok değişik ödeme yöntemleri içinden müşterinin kendisine en uygun yöntemi seçmesi sağlanır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat