Evden Eve Nakliyat Taşınırken Dikkat Edin | İyi Düşün İyi Taşın | Oruçoğlu | 0532 315 90 51

Blog

Taşınırken Dikkat Edin

Taşınırken dikkat edin,Taşınma işleminde öyle önemli konular var ki bunlara dikkat edilmediğinde evden eve nakliyat işiniz adeta bir kabusa dönüşüyor. Ev değiştirirken birçok sorun yaşamış birisi olarak diyebilirim ki bundan sonrası için taşınma işlemlerimde üzerinde duracağım en önemli konu nakliyat firmamı seçmek olacak.Deneyimlerim öyle gösteriyor ki işini bilen, uzman personel çalıştıran ve deneyimli bir nakliyat firması, işinizi çok kolaylaştırdığı gibi eşyalarınıza zarar gelmeden, özenle taşınmanızı, planlı programlı bir şekilde hareket edildiği içinde zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Nakliyat Firmanızı Özenle Seçin

Taşınırken Dikkat Edin

Taşınırken Dikkat Edin

Dolayısıyla taşınırken nelere dikkat etmelisiniz ya da gerekenler nelerdir sorusunun ilk yanıtı kesinlikle nakliyat firmanızı özenle seçmeniz gerektiğidir.Ev taşınması sanıldığı gibi zor bir iş değil. taşınırken dikkat edin, Ancak planlı ve programlı hareket etmek gerekiyor. Bunun için de nakliyat firmanıza kafanızda bir kroki ile gitmeniz ve firmanın da yardımı ile planlamayı kesinleştirmenin zamandan  tasarruf  sağlarken, taşınma stresini en aza indiriyor. Eşya depolama hizmeti ile ilgili bilmeniz gerekenler bu nedenle ne zaman taşınmak istiyorsunuz, önünüzde taşınmak için ortalama kaç gün var, işinizin acili yeti var mı, ambalajlama ve taşıma işlemleri için uygun günleriniz ve saatleriniz hangileri, yerleşeceğiniz evi ziyaret etme şansınız var mı, gibi soruların yanıtlarını yazarak, kafanızda aşağı yukarı bir plan oluşturabilirsiniz. Oruçoğlu Nakliyat sonrasıda yapılması gerkenler.

Eşyalarınızı Gözden Geçirip Listeleyin

Taşınma sırasında hangi eşyalarınızı götüreceğiniz,hangi eşyalarınızı gözden çıkartacağınız ya da eşyaların yenileyip yenilemeyeceğini önem taşıyor.Gözden çıkardığınız eşyalarınızı biran önce evden de çıkartmanız işlerinizin aksamaması için önemli. Evden eve nakliyat işlerinizde seçtiğiniz firma ile nakliyat sözleşmesi imzalamanız gerekir. Bu sözleşmenin imzalanması, nakliyat firmasının profesyonelliğini de gösterir. Ayrıca nakliyat firmanızın ziyana karşı eşyalarınızı sigortalaması gerektiğini de unutmayın.

Eşyaların Paketlenme ve Taşınması

Paketlenme işlemlerinin eşyanın boyutu,türü ve malzemesi ile kırılıp kırılmama gibi hassasiyet ölçüleri gibi konulara göre yapılması gerekiyor.Eşya depolama yapılacak yerin özellikleri neler olmalı Eşyaların zarar görmeyecek biçimde malzemelerle paketlenmesi, kırılmasının önlenmesi son derece önemli oluyor. Ayrıca özellikle beyaz eşya taşınmasında, eşyanın sistemine ve yapısına zarar vermeyen profesyonelce bir taşıma hizmetinin sunulması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat