Evden Eve Nakliyat Zeytinburnu Nakliye » Evden Eve Nakliyat

Blog

Zeytinburnu Nakliye

iş yeri taşıma

Zeytinburnu Nakliye firması müşterilerinin taşımacılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getirmek için her türlü fedakârlık ve gayretle mücadelesine devam etmektedir. Yapılan hizmetler müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmakta ve firmamızın bu sektörün en iyisi konumuna gelmesine katkı sağlamaktadır.

Sigortalı Taşımacılığın Müşteriye Getirisi

Evden eve taşıma sektöründe müşterinin aradığı hususlardan birisi de taşıma esnasında eşyalarının zarar görmesi durumunda oluşacak maddi hasarın karşılanmasıdır. Hiçbir müşteri eşyası zarar gördüğünde bu zararı haklı olarak yüklenmek istemez. Bu kapsamda Zeytinburnu Nakliye firması müşterilerinin tüm eşyalarını taşıma işlemi esnasında sigortalayarak zarar oluşması durumunda zararını karşılar.  

Asansörlü Taşımacılık ve Avantajları

Günümüzde apartmana yönetimleri ev taşıması esnasında asansör kullanımına müsaade etmezler. Asansöre bu faaliyet için fazla yük bineceğinden ve sık kullanılacağından bina yönetimlerine de bu anlamda hak vermek gerekir. Bina kat sayılarının onlarla ifade edildiği günümüzde insan gücü ile eşya taşımak neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Bu tür problemlere çözüm bulma adına son yıllarda eşya asansörü cihazı geliştirilmiştir. Taşınacak evin bina önüne kurulan eşya asansörü evin balkon ya da penceresinden ev eşyalarını alır yine aynı sistemle taşınacak eve eşyaları bırakır. Zeytinburnu Nakliye bünyesinde asansörlü taşımacılık hizmeti hem insan gücünden ve zamandan tasarruf sağlar, hem de eşyanın merdivenlerde sağa sola çarpma, düşme riskini ortadan kaldırarak zarar görme ihtimalini ortadan kaldırır.

Şehirlerarası Nakliyatta Profesyonel Destek

Her türlü taşımacılık faaliyetinde akla gelen ilk şirket olan firmamız her türlü nakliye işini kendi profesyonel ekibi ile yapmakta, yine kendi profesyonel ekibi ile malzemeleri teslim etmektedir. Firmamız kesinlikle profesyonellikten ödün vermemekte ve taşeron firma kullanmamaktadır. Çoğu nakliye firmasında bulunmayan parça eşya taşıma hizmeti Zeytinburnu Nakliye firmasında mevcut olup, parça eşyalarınız da güvenli şekilde gideceği yere ulaştırılmaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Cazip fiyat avantajları ile müşterilerine ekonomik anlamda da yardımcı olan Sakarya şehirlerarası nakliyat sayesinde profesyonel ekibimiz tarafından taşınacak malzemenin keşfi yapılmakta ve ona göre fiyat belirlenmektedir. Bu keşifte eşyanın nereye gideceği, ne kadar büyüklükte eşyanın taşınacağı, asansörlü taşımacılık ihtiyacının olup olmadığı vb. hususlar fiyatın belirlenmesinde en etkili hususlardandır.


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat