Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Araçlarının Özellikleri Nelerdir? » Evden Eve Nakliyat

Blog

Evden Eve Nakliyat Araçlarının Özellikleri Nelerdir?

Geleneksel taşıma yöntemleri ile kıyaslandığında evden eve nakliye hizmetini profesyonel olarak veren firmaların varlığı için şükredesi geliyor insanın! Birçok il değiştirmiş, aynı yerleşim yerinde birkaç kere ev değiştirmiş birisi olarak geleneksel taşıma yöntemlerinden kurtulup, artık profesyonelce taşınma hizmeti alışımı bir şans olarak görüyorum.

Evden Eve Nakliyat Araçlarının Özellikleri Neler Olmalı?

Üstelik şehir içi taşınma işlemlerimde aldığım hizmetler evden eve nakliyatla da sınırlı olmuyor. Evimin yanında bir de büromu taşıyorum ve her ikisi de oldukça zahmetli oluyor. Neyseki ev eşyalarımın geşişigüzel paketlenerek sığdırılmaya çalışıldıpı kamyonlarda kalan boşluklara büro malzemelerimi yığmaya çalıştığım günler geride kaldı.

Evden eve nakliyat firmaları arasında sizin için en uygun olanını belirli kıstaslara göre seçerek, işi uzmanlara bırakıp rahat edebilirsiniz. Taşınma işlemleri sırasında her şey evden eve nakliya firmanızın iyi seçilmesi ile bitmiyor tabiki. Seçim işleminin ardından nakliye firmanıza eşyalarınızı tanıtmanız, gereksinimlerinizi net biçimde ortaya koymanız önemli. Nakliye firmasına hazırlanacak taşınma planı için gereken tüm bilgileri sağlayabilmelisiniz. Peki evden evnakliyat firmaları, kıyafetlerinize kadar aldığı bu bilgileri nasıl kullanıyor? 

Evden eve nakliye firmaları, sizden aldığı bilgiler doğrultusunda bir planlama yapıyor. Bu planlama içinde eşyalarınızı taşıyabilecek aracın seçilmesi de yer alıyor. Profesyonel evden eve nakliyat firmaları, verdikleri ücretsiz expertiz hizmeti yoluyla sizden aldıkları bilgileri, taşıma planına aktarıyorlar. Expertizin taşınacağınız evde gözlem yoluyla tek tek listelediği eşyalarınızın ortalama kütlesi üzerinden taşınmanıza en uygun araç seçiliyor.

Evden eve nakliye firmalarının araçları arkası  kasalı kamyonlardan bir hayli farklı oluyor. Profesyonel ve gelişmeleri yakalayan firmalar, evden eve nakliye araçlarının iç dizaynı eşyaların çarpma gibi etmenlere karşı korunmasını sağlıyor. Nakliyat araçları, boyutları ile de farklılıklar gösteriyor. Metrelerce uzunluktaki nakliye araçları olabildiği gibi birkaç parça eşya taşımaya uygun boyutta araçlar da bulunuyor.

Evden eve nakliyat araçları, taşıdığı hacme göre değişik özellikler gösteriyor. Uzunluğu ortalama 2,5 metre olan araçlar 1+1 ev taşınmasında ya da ofis taşımada kullanılabiliyor. Ortalama 30 metreküp eşya alan kamyonlar 90 metrekare ve genellikle 2+2 evlerin taşıması için ideal oluyor. 10 teker olarak isimlendirilen araçlar ise 65 metreküpe kadar eşya taşıyabiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat