Günümüzde fuarlar oldukça detaylı olarak hazırlanmakta ve farklı sektörlere ev sahipliği yapmaktadır. Oruçoğlu Nakliyat olarak Fuar Taşımacılığı alanında bir çok marka ve kuruluşa en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Belirli zaman aralıklarında sektörel olarak hizmet vermekte olan fuar alanlarındaki bütün eşyaların kısa sürede ve dikkatle taşınması gerekmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak için Oruçoğlu Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Fuar Nakliyesi Nedir?

Fuar taşıma uzmanlık gerektiren bir iştir Fuarlar onlarca marka ve kuruluşa hizmet veren geniş çaplı organizasyonlardır. Belirli sürelerle kurulan fuarların bu sürenin sonunda taşınma ihtiyacı doğar. Fuar taşımacılığı iki şekilde yapılır. Fuarda kullanılacak malzemeler gerektiği takdirde güvenli bir şekilde depolanır ve diğer fuar alanına zamanı geldiğinde taşınır. Veya diğer fuar noktasına direkt olarak taşınır.

Fuar Taşımacılığı Hakkında Detaylar

Standlar, ışık ve ses sistemleri, konstrüksiyonlar fuarların taşınması gereken ana parçaları arasındadır. Bu parçaların taşınma aşamasına hazırlanmaları da ayrı bir beceri gerektirir. Parçaların sökülmesi ve bu esnada düzenlenmesi fuar taşımacılığı konusunda en önemli ayrıntıdır. En küçük bir karışıklık daha sonraki kurulum aşamalarının aksamasına neden olur. Fuarları bir yap-boz gibi düşünebilirsiniz. Bir parçanın olmaması, bütün işi aksatır. Elektronik sistemler ise nakliye sırasında zarar görme ihtimali en yüksek parçalar olduğu için paketlenme aşamasında dikkatli olunması gerekir.

Fuar ve Stant Taşımacılığı

Uzun yıllara dayanan nakliye tecrübemiz ile, fuar taşımacılığı hizmetinde de dilediğiniz an firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu konuda daha önce yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz tecrübe ile, en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunarız. Oruçoğlu Nakliyatın uzmanlık alanı olan fuar ve stand taşıma işlemi kusursuzca yapılmaktadır fuar nakliyat alanında 7/24 hizmet veren nakliye firmamız sayısız referanslara sahiptir stantlar öncelikle de-monte edilip yeni alanda sizin isteğiniz doğrultusunda montajı yapılmaktadır firmamız fuar nakliyesini şehirler arası nakliyatta daha güvenli ve sigortalı yapmaktadır kurumsal nakliyat firmamıza  444 6 136 dan ulaşabilirsiniz

Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yada kurumlara özel bir hizmet. “TAM ZAMANINDA TESLİM” Fuar taşımacılığı malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılır. Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar nakliyatı bitiminde yine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz. Bütün bu çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde sigorta kapsamında fuar nakliyesini yapmaktayız

Fuar Taşımacılığı Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz ve müşteri adaylarımız bizim ile iletişime geçtikleri zaman genellikle benzer soruları sorarlar. Müşterilerimizin aklında bir soru işareti kalmaması bizim için oldukça önemlidir. Taşınmak oldukça stresli bir iş olduğu için müşterilerimizi psikolojik olarak rahatlatmak yine aynı şekilde işimizin bir parçası. Bu sebepten ötürü sizler için en çok sorulan soruları derledik!

Sorular

Nakliyat sigortası yaptırılması zorunlu mudur?

Nakliyat sigortaları için yasal bir zorunluluk yoktur. Müşterilerimizin tercihleri ve istekleri doğrultusunda yapılmaktadır. Genellikle müşterilerimiz antika veya elektronik cihazları gibi maddi değeri fazla olan ürünleri her türlü ihtimale karşı sigortalatmaktadır.

Fuar Taşımacılığı fiyatları nasıl belirlenir?

Fuar Taşımacılığı nakliyat fiyatları hesaplanırken temel olarak fuar alanının büyüklüğü ve eşyaların taşınacağı yeni fuarın bulunduğu konum baz alınır. Depoalama gerektiren durumlarda fiyata bu işlem yansır. Fuar standınızın boyutu ile içerisinde bulunan eşya sayısı genellikle doğru orantılı olduğundan dolayı taşınma işlemi için sizlere hizmet edecek personel ve araç sayısı değişiklik gösterir. Aynı zamanda taşıma işleminin yapılacağı mesafe arttıkça araç veya araçların harcayacakları akaryakıt miktarı artacağından mesafe de aynı zamanda önemlidir. Bunların yanı sıra asansörlü taşıma hizmetimiz gerekli ise yine aynı şekilde keşif aşamasında belirlenir ve taşınma işleminizin maliyeti açığa çıkar. Bulunduğunuz şehir ve ilçe ile ilgili ortalama fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Fuar Taşımacılığı, hizmeti veren şirketler arasında yaşanan fiyat farklılıklarının sebepleri nelerdir?

Fiyat ve kalite faktörlerini müşterilerimize en verimli olacak şekilde sunarak yüksek müşteri memnuniyeti odağı ile çalışmaktayız. Yüksek kalite paketleme ve ambalajlama malzemelerimizin yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geniş araç filomuz, ekipmanlarımız ve deneyimli ekiplerimiz ile fiyat performans olarak 37 yıldır müşterilerimizin vazgeçilmez hizmet sağlayıcısıyız. Elbette daha deneyimsiz ekipleri olan, ekipmanları yeterli olmayan ve araçları fuar taşımacılığı hizmeti için uygun olmayan birey veya şirketler bu hizmeti daha uygun fiyatlara verebilirler. Ancak biz fiyat performans olarak müşterilerimize en verimli fuar taşımacılığı hizmetini sunduğumuzu düşünüyoruz. 37 yıllık binlerce mutlu müşterimizin sebebi bu olsa gerek.