Nakliyat sektörünün her hizmetinde profesyonel şekilde müşteriye sunulması gereken hizmetlerden en önemlilerinden biri kurum taşımacılığı hizmetidir. Oruçoğlu Nakliyat kurum taşımacılığı hizmetinin gerektirdiği titizlik ve güvenlik ilkelerini benimseyerek, nakliye işleminin sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Kurumsal Taşımacılıkta başarılı çalışmalara imza atan Oruçoğlu Nakliyat, Kurum taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerinin isteklerine büyük bir özen ve dikkatle yaklaşarak, nakliye işleminin en doğru şekilde yapılabilmesi için çözümler üretmektedir.

Kurum Taşımacılığı Nedir?

Kurum Taşımacılığı nakliye sektörünün hizmetlerinden biridir, ancak kurumların verdiği hizmetlerin çeşitliliği göz önüne alındığında normal bir nakliye hizmetinden oldukça farklı bir süreçtir. Nakliye işlemi yapılacak olan kurumun en doğru şekilde analizi yapılarak, gereken profesyonel hizmet Oruçoğlu Nakliyat tarafından verilmektedir.

Kamu Kurumu Nakliyesi

Kurum Taşımacılığı normal nakliye işinden oldukça farklıdır, bu konuda Oruçoğlu nakliyat en son adli tıp kurumunu taşımıştır. Kurum, belirli bir düzene göre çalışan işletmelere verilen addır. Bilindiği gibi kurumlar, kamu ve özel olmak üzere ikiye ayrılır. Her ikisi için de taşınma ihtiyacı doğmuş olabilir. Kurum taşımacılığı çok sayıda değerli evrakın taşınması anlamına gelir. Özen isteyen bir iş olduğu için, anca kurumsal bir firma aracılığıyla güvenle yapılabilir.
Kurum taşımacılığı sırasında tabi ki, diğer nakliye hizmetlerinde olduğu gibi büyük ve küçük eşya ayrımı vardır. Büyük eşyaları masalar, sandalyeler, bilgisayarlar oluştururken, küçük eşyalar ise daha çok dosyalar ve evraklardır. Bu dosyaların çoğu, kurumun çalışma faaliyetlerinin bilgilerini içerir. Ayrıca kullanılacak mobilyaların da hasara uğramadan taşınması önemlidir. Oruçoğlu nakliyat çok sayıda kamu kurum ve kuruluş taşıması yapmıştır sayısız referanslara sahip olan nakliye şirketimiz temel ilkemiz müşteri memnuniyetidir taşıma süreci öncesinden keşif ve etüt çalışmaları yapan şirketimiz kurum taşıması için gerekli ekipman tedariği yapmaktadır kusursuz bir nakliyat için Oruçoğlu nakliyatı arayabilirsiniz.

Kurum Taşımacılığı ve Güvenlik

Kurumlara ait dosyaların taşınması sırasında güvenlik zafiyetinin oluşması, çok özel bilgilerin sızmasına neden olabilir. Bu nedenle seçilecek nakliye firması büyük önem taşır. Kurum taşımacılığı konusunda deneyimli ve güvenilir bir ekibe sahip firmamız, kurumlarınızın taşınması sırasında bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Taşınacak alana kurulumuzun tamamlandıktan sonra da, nakliye hizmetimiz son bulur. Bu kurulumun içerisinde dosyalarınızın ve mobilyaların yerleştirilmesi, elektronik eşyalarınızın (bilgisayar yazıcı vs.) kurulması ve bağlantıları teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kurum Taşımacılığı ve kapsadığı alanlar nelerdir?

Oruçoğlu nakliyat okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Ayrıca sınav soruları taşımasını da üstlenmektedir Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi nakliye şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir. Taşınacak eşyalar şirketimiz tarafından sigortalanır, kurumsal nakliyat işlemi en az ev eşyası kadar titiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Taşınma işlemi ne kadar sürer?

Kurum ve kuruluşların taşınması esnasında müşterilerimizin bizlere sorduğu ilk soru bu işlemin ne kadar süreceğidir. Bu durum kurum veya kuruluşun içerisinde bulunan eşya sayısı ve boyutuna göre değişmektedir. Bizimle iletişime geçerek yapılacak ekspertiz sonucunda taşınma işleminin ne kadar süreceğini öğrenebilirsiniz. Kurumun boyutu, taşınacağı yer, eşyaların çeşitliliği ve sayısı bu süreyi etkileyen faktörlerden bazılarıdır.

Taşınma işleminin fiyatı nedir?

Taşınma işleminin fiyatı yapılacak olan ekspertiz hizmeti sonunda belirlenir. Kurumunuzun boyutu ve eşyaların sayısı göz önüne alınır. Aynı zamanda bu eşyaların nereye taşınacağı fiyatları etkiler. Daha uzun mesafe yakıt tüketimini arttıracağından fiyatlarda artış oluşur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçip yapılacak ekspertiz sonrası fiyatı öğrenebilirsiniz.