Bir kasayı taşımak eğer bu işe aşina değilseniz ve uygun ekipman yoksa karmaşık ve çok tehlikeli olabilir. Bir yerden bir yere nakliyat planlarken müşterilerimizin değerli eşyalar için kasası olup olmadığını her zaman iki kez kontrol ederiz. Büyük, ağır eşyalar için deneyimli güvenilir bir nakliye firması ile anlaşma yapmak çok önemlidir. Kasanızı bir odadan diğerine taşıyor olsanız bile hasar ve yaralanma riski vardır. Kasanızı yerinden hareket ettirmeden önce lütfen uzmanlarımızı arayın ve bilgi alın! Sağlığınız bizim için çok değerli. Dönüşü olmayan kazalar veya yaralanmalara maruz kalabilrsiniz. Kasa taşımacılığı zor bir iş.

Özel teklifimizde kasayı kendi evinizin içinde hareket ettiriyor olsanız bile taşınmanızın ayrıntılarını incelenecektir. Bu size özel nakliyat işi için plan yapmamızı ve uygun ekipman ve insan gücüyle hazırlanmamızı sağlar. Her nakliye firması kasanızı güvenli bir şekilde taşıyamaz. Oruçoğlu Nakliyat Profesyonel Eşya Transferi herhangi bir hasar veya yaralanmayı önlemek amacıyla ağır kasalar gibi büyük nesneleri düzgün bir şekilde nakliyat için personelini eğitir.

7 farklı genişlikteki araçlar ve 25. kata kadar eşya taşıyabilen taşıma asansörlerimiz ile kasanızı en güvenli şekilde taşıyacağız. Araç gücünü daha fazla kullanarak maliyeti düşürmeyi hedefliyen firmamızdan taşınma teklifinin belirlenmesi için randevu alabilir uzmanlarımızın sizleri ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Taşıma ağırlık limitlerimiz için lütfen bize danışınız.

Biz varmadan önce kasanızdaki her şeyinizi güvenli bir yere kaldırın.

Değerli eşyalarınızı ayrı taşımak, taşınma sırasında hasar görmelerini önleyecektir (Bu, evinizdeki kasanızı bir odadan diğerine taşıyor olsanız bile geçerlidir.)

Herhangi bir tür silah ve ateşli silahı yasal olarak hareket ettiremiyoruz. Uygun prosedür için size yol göstereceğiz.

Kasanızı nakliyat veya yükleme sırasında emniyete almak için yatırmamız gerekebilir bu yüzden kasanızı boşaltmak her zaman en iyisidir.

Kasanız zemine veya duvara sabitlendiyse sökmek için gereken alanlara kolayca erişmemiz gerekmektedir.

Kasayı odadan odaya taşıyorsanız bir konuma ve yedek olarak durması gereken konumuna bizler varmandan karar veriniz.

Bir geçiş yolunda geçiş gibi engeller var ise kapı aralıklarını ölçülecektir. Bu kasanın her iki tarafında boşluk bırakarak sığmasını sağlayacaktır.

Merdivenlerin dahil olup olmadığını her zaman bize bildirin.

Profesyonel güvenli taşıma araçlarımızla kasanızı yeni evinize veya evinizin farklı bir odasına taşıyın. Teklif vermemiz için bugün bizi arayın!

Para Kasası Taşımacılığı

Hızla gelişen evden eve hizmet sektöründe bir diğer iş kolu da para kasası taşımacılığıdır. Kasa taşımacılığı, hassasiyet gerektiren bir iş koludur. Ağırlıkları ne olursa olsun firmamız ev ve ofis ortamında bulunan para kasanızı yüksek donanımlı ekipmanları ile sorunsuzca taşımaktadır.

Not: Hizmet kalitesinden ödün vermeden ve uygun ambalaj malzemesi kullanımından kaçınmayan firmamız olası risklere veya öngörülemeyen durumlara karşı eşyalarınıza sizlerin belirleyeceği değer üzerinde gerekli nakliye sigortasını yaptırmaktadır. Bütün bu tedbirlerle birlikte firmamızın yaklaşımı, yaptığı işin arkasında durmak ve hizmetimizden kaynaklanabilecek hasar durumlarında akılcı, pratik, insancıl çözümler sunmaktadır. Mücevher, para, saat vb. eşyalarınız sigorta kapsamı dışında olup bunları taşınırken yanınızda götürmeniz gerekmektedir.