Herkesin bildiği gibi piyanolar kolayca hareket ettirilemezler ve taşınamazlar. Gerçekten ağırdırlar, çok büyüktürler ve çoğu zaman taşınabilir parçalara ayrılamazlar fakat piyano taşıma işini gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz. Uzun yıllardır taşımacılık ve nakliyat işini yapıyoruz piyanoları taşıyoruz her konuda eğitimli özel bir nakliye ekibimiz var, taşıma gereksinimleriniz ne olursa olsun size yardımcı olmak için buradayız. Yaşanabilecek bütün zorlukları gördük merdivenler, balkonlar, ahşap zeminler, zorlu dönüşler ve çalılıklar. Taşıma işlerinizi İstanbul, İzmir ve Ankara merkezli olarak Türkiye’nin Heryerinden dünyanın her yerine taşıyabiliyoruz.

Aynı zamanda kuyruklu piyanoların nakliyesi ve montajı konusunda uzmanız, çünkü bu enstrümanlar sadece büyük ve hantal değil, aynı zamanda yüksek fiyat etiketleri de taşıyor. Standart boyutlu bir kapıdan geçmemizi, merdivenleri tutmamızı ve enstrümanınıza sıfır hasar vermemizi sağlayan özel hareketli ekipmanımız (kapaklar, kayışlar ve dikey piyanolar için bir araba) var. Piyano önce sökülür, parçalar güvenlik için battaniyeye sarılır ve arabaya veya forklifte yerleştirilir. Bu enstrümanınızın güvenliğini sağlamak için gereklidir ve piyanonun hassas taşınması için geliştirilmiştir.

Piyanoya ilk dokunduğumuz andan yeni evinde güvenli bir şekilde yerleştirene kadar sizin belirlediğiniz değer üzerinden sigortalı ve ekibimiz piyano nakliyatı için tam olarak eğitildi. Taşıma sırasında gelişebilecek tüm olayları taşıma yerinde incelemelerde bulunarak belirleyen tecrübeli taşıma ekibimiz piyanonun zarar görmeden taşınması için tüm riskleri değerlendirerek doğru taşıma planını uygulayacaktır.

Ayrıca piyanonuz için özel yapım kartonla güçlendirilmiş bir sandık yapılmasını gerektiren durumlarda piyano kasasısı konusunda da yardımcı olabiliriz. Bu özellikle evden eve ülkeler arası nakliyat sırasında piyanoyu korur ve uluslararası seyahatler ve uzun mesafe için tavsiye edilir. Lütfen bu hizmet hakkında bizimle iletişime geçerek bilgi alınız. Taşıyamayacağımız kadar büyük piyano yoktur.

Hacim olarak fazla yer kaplayan ve ağırlık olarak da normal eşyalardan çok ağır olan, taşınması uzmanlık ve tecrübe gerektiren piyanolarınızı, firmamız işin ehli personeli ve doğru taşımacılık ekipmanlarıyla ambalajlayarak, dikkatli, özenli ve en hassas profesyonel yaklaşımla taşımaktadır. Piyanolarınızın taşınmasında firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.