Evden Eve Nakliyat Eyüp Depolama Ve Paketleme | En İyi Fiyata Koy Depoya | 0532 315 9051

Blog

Eyüp Depolama ve Paketleme

Eyüp depolama ve paketleme,hizmeti, fazlalık eşyalarını depolatmak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak kapsamlı şekilde verilen bir hizmettir. Günlük hayatta pek kullanılmayan, ancak bir gün lazım olabilir düşüncesiyle de atılmaya kıyılamayan eşyalar için depolama hizmeti oldukça avantajlı bir hizmettir.

Hizmeti kapsamında firmalar, paketleme, taşıma, koruma ve teslimat işlerinin her aşamasını planlı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Eyüp depolama hizmetinin kapsamı nedir?

Eyüp eşya depolama hizmeti, eksper yardımıyla eşya keşfi aşamasından, eşyaların paketlenmesi, taşınması, istenen süre kadar saklanması ve geri teslimi istendiğinde adrese götürülerek kurulum işlerinin yapılmasına yönelik geniş kapsamlı bir hizmettir.

Eyüp Depolama Ve Paketleme

Eyüp Depolama Ve Paketleme

Eyüp eşya depolama ve paketleme aşamaları hangi işlemlerden oluşmaktadır?

-Hizmetin ilk aşaması, müşterinin eşya depolama talebi doğrultusunda, depolacanak eşyaların keşfini yapmaktadır. Bu keşif, eşyaların paketlenmesini kolaylaştırmakta ve karışıklığı önlemek amacıyla eşyaların belirlenmesini sağlamaktadır. Keşif hizmeti, firma tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.Eşya Depolama Yapılacak Yerin Özelikleri Neler Olmalı,

– Keşif sonrası, ikinci aşama paketleme dir. Keşif aşamasında işin yöntemi belirlendiği için paketleme aşaması daha kolay gerçekleştirilmektedir. Depolanacak eşyalar, korunma süresi boyunca herhangi bir deformasyona uğramaması için, havalı naylonlarla sarılmaktadır.

-Eşya paketlemesi yapıldıktan sonra, hizmetinin yasal boyuta taşınması için, iki taraf arasında sözleşme imzalanır. Bu sözleşme, hizmetinin garantili ve sigortalı bir şekilde yapılmasına yöneliktir.

-Sözleşme imzalandıktan sonra araca götürülen eşyalar, kişinin isteği süresince saklanmak için depoya getirilir.

-Eşyaların saklandığı depolarda, ısı-nem dengesini koruyan özel cihazlarla, rutubet ve küf oluşması engellenmektedir. Ayrıca depolar, 7/24 kamera sistemiyle korunmaktadır. Düzenli olarak özel ilaçlamalar yapılarak haşerelerin eşyalara zarar verme riski de, ortadan kaldırılmaktadır.

-Depoya getirilen eşyalar, kişiye ayrılan sandıklara yerleştirilir ve kilitlenerek anahtarı müşteriye teslim edilir. Kişi isteyene kadar, konforlu depolarda güvenli bir şekilde saklanır.

Eyüp depolama ve paketleme fiyatları 

eşyaların miktarına, depoda kapladığı alana ve saklanma süresine göre belirlenmektedir. Depolama ücretleri, aylık olarak alınmaktadır. Fiyat bilgisi için, firmaların müşteri hizmetlerinden destek alınabilir.Oruçoğlu Acıbadem Eşya Depolama Hizmeti,

Eyüp depolama ve paketleme neden avantajlıdır?

yasal prosedürlere uygun olarak kurumsal bir şekilde yapıldığı için avantajlıdır. Ayrıca, işinde deneyimli personeller, paketleme aşamasından hizmet sonrası aşamalarına kadar her türlü desteği, profesyonel şekilde sağlamaktadır. Özel donanımlı depolarda, eşyalar güvenli şekilde ve istenilen süre kadar saklanabildiği için de, ayrı avantaj sağlayan bir hizmettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara
istanbul ataşehir evden eve nakliyat