Evden Eve Nakliyat Göztepe Eşya Depolama » Evden Eve Nakliyat

Blog

Göztepe Eşya Depolama

Eşya depolama, son yıllarda çok rağbet gören bir hizmet olmasından dolayı, başlı başına bir sektör haline gelmiştir. Yeni binaların, metrekare olarak eski binalara oranla daha küçük olması veya kentsel dönüşüm projesi kapsamında bina yenilemelerinden dolayı fazla eşyalarını koyacak yer bulamayanlar, eşya depolama hizmetinden faydalanmaktadır.

 Göztepe eşya depolama üzerine faaliyet gösteren firmalar, eşyaları özel depolarda ve istenilen süre boyunca güvenle saklamaktadır. Eşya depolama riskli bir iştir ve hizmet süresi boyunca eşyaların zarar görmemesi için özenle korunması gerekmektedir. Göztepe Eşya Depolama hizmetini, uzman elemanlar ve teknolojik ekipmanlarla yürüten firmalar, bu konuda güvenle tercih edilebilecek profesyonelliktedir. Eşyaların saklanacağı depolar, ısıya-soğuğa dayanıklı, haşere riskine karşı ilaçlaması yapılmış ve rutubetsiz depolardır. Eşyaları teslim aldığı andan itibaren istenilen süre boyunca güvenli bir şekilde saklamak için büyük özveri gösteren Göztepe Eşya Depolama firmaları, garantili ve sigortalı olarak hizmet vermektedir. Depolanacak eşyalar, istenilen adresten, özel malzemelerle ambalajlanarak ve listelenerek alınır. Rutubet, nem, su ve çeşitli zararlı etkilere karşı korumalı depolarda eşyalar, özel sandıklara yerleştirilerek kilitlenip mühürlenir. Göztepe Eşya Depolama firmaları, hırsızlığa karşı da, üst düzey güvenlik önlemleri almaktadır. Alarm sistemi ve kamera gibi teknik donanımlarla korunan özel alanlar sayesinde eşyalar, teslimat süresine kadar güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir.

 HER TÜRLÜ RİSKE KARŞI GÜVENLİ EŞYA DEPOLAMA

 Göztepe Eşya Depolama firmaları tarafından depolanan eşyalar, her türlü riske karşı özel olarak korunmaktadır. Kurumsal yapıdaki firmalar, yasal hizmet politikası çerçevesinde, eşyaları teslim almadan önce, ayrıntılı bir liste hazırlamaktadır. Eşyaların tek tek yazıldığı bu listenin bir kopyası firmada, bir kopyası da hizmet alan kişide kalmaktadır. Yangın, sel ve hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı eşyaların korunması amacıyla sigorta sözleşmesi iki taraflı olarak imzalandıktan sonra eşyalar teslim alınmakta ve saklanacağı depoya götürülmektedir.

Göztepe Eşya Depolama firmalarının depolama hizmeti için uyguladığı fiyat politikası, bazı kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Kadıköy eşya depolama eşyaların miktarı, kaplayacağı alan ve birtakım teknik özelliklere göre belirlenen eşya depolama fiyatları için, firmaların müşteri temsilcilerinden ayrıntılı bilgi alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Ara